Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Művész csajok vagányabbak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Művész csajok vagányabbak?

Figyelt kérdés

Ti meg mertek szólítani egy ismeretlen pasit (vagy odamenni hozzá, akármi) azért mert tetszik?


Melyik iskolába/egyetemre jártok/jártatok?


Természetesen heteroszexuális és biszex lányokhoz szól a kérdés.


Story jöhet(helyszínnel) és életkor is.



2020. aug. 4. 21:11
A kérdező szavazást indított:
Igen, előfordult már többször is
Nem, a férfinak kell kezdeményezni.
4 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
94%
Ha valakik, ők aztán tényleg az igazi nebántsvirágok általában
2020. aug. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A művészlélek beállítottságú nők sem egy homogén halmaz. Vannak közöttük ilyen szempontból vagányabbak, meg olyanok is, pl., mint én, aki kifejezettem érzékeny, és pont ezért inkább túlkombinálok mindent, mert félek a pofáraeséstől - legalábbis olyan értelemben, hogyha már én veszíthetek többet egy kialakuló kapcsolatban (én eshetek teherbe... ha átvernek, és csak szexre kellek, akkor ha olyan a közösség, el is terjedhet, hogy egy egyéjszakás k...a vagyok és a jóhírem bánja... míg fordított esetben azért egy sráccal kb. lepacsiznak, hogy legalább egy numera besikerült), ezért én inkább nem kezdeményezek. Ettől függetlenül nem gondolom azt, hogy a férfi dolga lenne, neki is joga van nem kezdeményezni.
2020. aug. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én például zárkózott vagyok és távolságtartó még az elején. Aztán szép fokozatosan nyílok meg, de természetesen az elejétől fogva kedvesen viselkedem a kiszemelttel, mosolygok is, csak kevesebbet adok magamból. Finom jeleket is dobok, itt gondolok arra, hogy írok is neki szívesen. Ha vevő a társaságomra. A többit rá bízom, csapja le ő a lasztit.
2020. aug. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!