Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ideges vagyok, várnom kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ideges vagyok, várnom kell rá, felajzott vagyok - hogy tereljem el a gondolataimat?

Figyelt kérdés

lehet hogy idióta kérdésnek tünik. 23F vagyok, nemrég egy lánnyal jártam egy suliba rövid ideig. Jól megvoltunk stb. de csak baráti szinten, mert volt párja, nem közeledhettem komolyabban. Kb. féléve nincs. Azóta egyszer tudtunk találkozni, azóta viszont lett munkája, többször is irtam, és mindig arra lyukadtunk ki, hogy nem tudunk találkozni mert elfoglalt, tartsuk levélben a kapcsolatot. Jó, én viszont nem várom meg, hogy valaki elmarja előlem. Úgyhogy megirtam neki röviden, hogy miért akarok ennyire találkozni, mert kezdtem látni hogy ingerültebben válaszol. Akkor kb 3 hét "gondolkodás" után közölte, hogy ezt az első találkozónkon kellett volna elmondanom, és ő most nem akarna többet. Én viszont erre nem zuhantam össze, hanem energiát meritve (és hát ugyebár küzdeni kell mindig) bővebben kifejtettem, hogy éppazért nem tudom ezt elmondani, mert nem adsz esélyt, és kicsit körbeudvaroltam. Azóta is 1 hónapja gondolkodik


én azonban egyre idegesebb vagyok. Csak rá gondolok, se a munka se semmi nem segit. Oké, a megirása után jobb lett, mert végülis az üzenetemet célba juttattam, de most hangulatváltozásaim vannak, valamikor teljesen boldog vagyok és elképzelem ahogy bocsánatot kér mindenért. Másnap meg sirok éjszaka mert semmi sem történik. Nem tudok vele találkozni, egy nyomorult fagyira sem tudom elhivni, virágot meg hova küldjek? Pasiként mondom, hogy kicsit kezdek kikészülni. Mit csináljak, hogyan küzdjem le az időnkénti idegességemet? Azt ne mondjátok hogy irjak megint, mert félek hogy elriasztom jobban.


Bocsi, nem tudtam rövidebbre fogni.


2010. aug. 4. 00:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felesleges olyan szekér után futni, ami nem vesz fel. Ő nem akar tőled semmit.
2010. aug. 4. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ok, de most nem erről van szó :)
2010. aug. 4. 00:51
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

ő nem akar tőled semmit, csak te nem veszed a lapot!


valami másba lovald bele magad, mondjuk új ötleteket valósíts meg az életedben! sikerélményekkel kell gazdagodnod, hogy kiléphess ebből a nyomasztó érzésből.

az, hogy mi lesz a te sikered, ezt neked kell tudnod. mondok egy sablonpéldát.. csinálsz fából egy kispolcot, máris büszke lehetsz magadra..

emellett lógj a haverokkal(ha vannak) és ismerkedj lányokkal!

2010. aug. 4. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Keress mást, neki valószínűleg nem kellesz.
2010. aug. 4. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Hagy a francba, hasnálj ilyet: [link]
2010. aug. 4. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!