Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem régi kapcsolatnál (2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem régi kapcsolatnál (2 hónap) sok a heti egy találkozó vagy együtt töltött hétvége?

Figyelt kérdés

Szerveztem hétvégére programot de a lány most már elkezdett időbeosztásról beszélni, nem tudja még mennyi ideje lesz, stb.


Lehet hogy kicsit visszább kellene venni és több időt hagyni neki egyedül? Most valahogy nem volt olyan lelkes mint eddig.


2020. júl. 29. 13:05
1 2
 11/13 Ypszilon1980 ***** válasza:
Persze, vegyél visszább, mert undorító a heti egy tali, elvégre pár vagytok, hagy legyen egyedül. Lehet, hogy kapcsolat, de semmi értelme ennek így. A kevés találkából csak még kevesebb lesz.
2020. júl. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy pont ő az aki nem lelkes most annyira a hétvégi programért. Tehát nem azt látom hogy szívesen találkozna többet, annak én is örülnék. De lehet hogy csak rossz napja van vagy ki tudja, nem kellene ennyit beleképzelni.


Amúgy felnőttek vagyunk szóval munka mellett nem olyan egyszerű heti 3-4 találkozót összehozni.🙂

2020. júl. 29. 14:55
 13/13 Ypszilon1980 ***** válasza:
Értem, hogy munka meg stb. elfoglaltság is van, de az, hogy elején sem lelkes, az azt jelenti, hogy ennek vége lesz hamarosan.
2020. júl. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!