Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Heti 1 találkozó elég e egy 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heti 1 találkozó elég e egy 1 hónapos, friss párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
..vagy kezdhetek aggódni? Kb 2 hónapja találkozgatok egy fiúval aki idő közben hivatalosan a barátom is lett, de a hivatalossá válás után is csak heti 1 találkozót igényel, mindig egy hét múlvára tervez, közben hiányzol üzenetekkel bombáz. A srác minden más cselekedete arra utal hogy komolyan gondolja és oda is van értem, bemutat a báratainak, a családjának, épp ezért félek hogy ha rákérdezek valamit siettetek, illetve úgy érzem ezt neki kéne felhoznia ha többet szeretne látni. Esetleg hasonló tapasztalatok/vélemények? Lehet így is tartós kapcsolatot kialakítani? (Idővel persze rákérdezek majd nála, de félek hogy ez egy rossz jel) Mindketten 21 évesek vagyunk.

#szerelem #randizás #kapcsolat #heti 1 találkozó
2020. jún. 4. 22:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

23 évesen fordított helyzetben voltam. Nekem kevés volt heti 1x látni a "barátnőmet".. nem is volt sokáig a "barátnőm"


Számomra kevés a mai napig. Persze nem kell megfojtani a másikat meg a wc-re is követni. Az se mindegy, hogy 10 vagy 150 km-re laktok egymástól. De azért heti 2-3 találkát össze lehet hozni

2020. jún. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem kevés lenne, legalább 2-3 napot töltsünk együtt. Főleg az elején mindig egyre többet akarok a másikkal tölteni. Attól is függ, van valami dolga vagy dolgozik, hogy írja hiányzol neki de nem találkoztok többször? Te is nyugodtan felhozhatod neki, hogy találkozhatnátok többször is ebbe nincs semmi. Most gondolj bele 1 hónapban 4 napot találkoztok összesen. Ha meg eltérő az igényetek ezzel kapcsolatban, az már tényleg rossz jel.
2020. jún. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Kezdjel aggódni.. Mindenkinek arra van ideje, amire akarja, meg amire csinál.. Egy kezdődő, friss kapcsolat lényege, hogy minden nap látni akarjátok egymást, nem bírjátok egymás nélkül, várjatok a délutánt vagy az estét, amikor együtt lehettek..

A kezdeti sulve folve együtt lét ugye...

Szerintem beszélj vele

2020. jún. 5. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kevés. Nekünk így volt az exemmel. Kiderült, hogy csak dugópajtinak kellettem.

Amikor utána rá fél évre összejöttem a következő barátommal (most már a férjem), akkor nem tudtunk betelni egymással. Egy hónapos kapcsolat után simán heti kétszer találkoztunk, plusz a hétvégét együtt töltöttük nála.

2020. jún. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!