Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak fellángolás volt? Fontos.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak fellángolás volt? Fontos.

Figyelt kérdés

Van 1fiú akinek régóta tetszem, most nemrég a parton sötétben megfogta a kezem és simogatott. Bizsergett az egész testem, nagyon jó érzés volt!!! Nem történt több. Utána 2hetet nem tudtunk találkozni, mert nyaralni volt meg utána én is...:(

de minden nap beszéltünk, nagyon vártuk az újabb találkozást..

Mikor végre eljött a nagy nap, nem izgultam, és mikor megláttam, majd puszi..nem éreztem semmit:((

beszélgettünk nagyon kedves volt, aztán egyidő után megfogta a kezem, megcsókolt...jó volt, de azon az estén már az érintésétől is odáig voltam..

kérdezte h mikor találkozunk legközelebb meg azóta is hívott....mit mondjak neki???:(( nem akarom megbántani, mit tegyek ha hív?? most tényleg nem szeretem???:(


2010. aug. 3. 17:55
1 2
 11/12 anonim válasza:
én 2 hónapja vagyok együtt a barátommal.mindig nagyon izgultam a kezdeteknél (még 1 hónap után is ) amikor találkoztunk. ő szerintem nem izgult,mert nem látszódott rajta semmi.ma is találkoztunk.de már nem izgulok.néha én is azt hiszem,hogy már nem szeretem. van 1 idézét.:
2010. aug. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

"Az eszem azt mondja,bolond vagy,felejtsd el őt.De a szívem azt súgja,soha ne engedd el."

ez az idézet mindig legyen előttd.(:

és 1 nap majd rájössz,hogy mennyire szereted,és ő mennyire szeret téged.:)

én is ugyn így vagyok:)

HAJRÁ;)

2010. aug. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!