Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak fellángolás volt? Fontos.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak fellángolás volt? Fontos.

Figyelt kérdés

Van 1fiú akinek régóta tetszem, most nemrég a parton sötétben megfogta a kezem és simogatott. Bizsergett az egész testem, nagyon jó érzés volt!!! Nem történt több. Utána 2hetet nem tudtunk találkozni, mert nyaralni volt meg utána én is...:(

de minden nap beszéltünk, nagyon vártuk az újabb találkozást..

Mikor végre eljött a nagy nap, nem izgultam, és mikor megláttam, majd puszi..nem éreztem semmit:((

beszélgettünk nagyon kedves volt, aztán egyidő után megfogta a kezem, megcsókolt...jó volt, de azon az estén már az érintésétől is odáig voltam..

kérdezte h mikor találkozunk legközelebb meg azóta is hívott....mit mondjak neki???:(( nem akarom megbántani, mit tegyek ha hív?? most tényleg nem szeretem???:(


2010. aug. 3. 17:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem szereted. Mondd meg neki és kész.
2010. aug. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
te érzed hogy szereted-e mi honnan tudjuk? szerintem ha úgy érzed hogy szereted akkor találkozzatok még párszor és ha abszolult semmitsem érzel és nemis szereted akkor mond meg nemki. mi honnan tudjuk hogy szereted-e?
2010. aug. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szegény srác,ez lesz élte egyik legnagyobb csalódása :( Csomó ideig várt rád és így pofára esni.Hát...nem lennék a helyébe.
2010. aug. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

whááá....de ezt nagyon nem szeretném:((

nem tudom h szeretem-e....aznap este, teljesen odáig voltam érte, nagyon jó volt. de most..

hogy lehet az h most már nem éreztem semmit??? pedig ugyan olyan kedves aranyos, figyelmes volt...:'( lehet azért mert kicsit az volt bennem h 1éével fiatalabb meg hogy megfogattam hogy többet nem járok olyannal aki velem 1suliba jár, vagy fiatalabb..:(

nem tudom mit tegyek...

mondta h este hív...örülök neki, de mit mondjak ha azt mondja szeret?? vagy hogy milyen jó volt ma..(tényleg jó volt,csak..:( )

légyszii segítsetek

2010. aug. 3. 19:04
 5/12 anonim ***** válasza:

hát egy próbát megér.. lehet hogy később bánni fogod..

én is voltam hasonló cipőben azért nem jöttem össze vele vagyis túl sokat várattam és lett másik barátnője :/

de szerencsére túl lettem rajt és most van barátom..

szal ahogy neked jobb : )

2010. aug. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

18:46 vagyok :)

Lehet,hogy az zavar,hogy idősebb vagy nála és félsz mit szólnak a sulidba...Ismerek énis olyat,hogy a fiú két évvel fiatalabb a lánynál és egy suliba járnak.Ezzel semmi baj sincsen :)

2010. aug. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Sgt.Foley


csak azt tudnám írni amit már előttem leírtak... de megmondanád nekünk mégis hány éves vagy?


12.f voltam.

2010. aug. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ja,igazis,hány éves vagy?:DD
2010. aug. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
16/L
2010. aug. 3. 21:46
 10/12 anonim ***** válasza:
jó tudni:D
2010. aug. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!