Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 30-as és 40-es férfiak, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Girlll3 kérdése:

30-as és 40-es férfiak, ha tényleg járnátok egy nővel, akkor hogy udvaroltok és közelítitek meg a kiszemelt hölgyet?

Figyelt kérdés
Miket mondotok neki? Visztek virágot vagy elviszitek vacsorázni? Vagy ezek már teljesen felejtősek és minél előbb a szexre terelitek a dolgot? Huszonévesek tudom, nem nagyon udvarolnak, de az idősebbek sem?

2020. júl. 27. 11:02
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
10-es! Nős férfiként is betartod? Már elnézést, de nős férfiként nem kellene udvarolnod.
2020. júl. 28. 00:13
 12/13 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Nős férfiként méginkább! Hiszen össze kötöttem az életem velem. A kapcsolatot ápolni kell, különben megy a levesbe. Így azt érzi, hogy nőként kezelem, ettől boldog és én is. Tudod, szokták mondani, hogy ha boldog életet akarsz, akkor tedd boldoggá a feleséged.
2020. júl. 28. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Először csak megnézem magamnak a vadat, hátulról. Az alakjából megállapítom, érdemes-e a levadászásra, beérett nőstény-e. Majd a széljárást számításba véve, nehogy szagot fogjon, megközelítem. Csalinak kiskutyát szoktam vinni, azt nagyon szeretik.


Először csak távolról figyelem, miután bekerültem a látóterébe. Ha észreveszem, hogy kiszúrt, akcióba lendülök. A tacskót a földre helyezve, megindulok a csalival felé. Ha a vad megijed és elfut, akkor vége a vadászatnak. Azonban, ha a reakciója pozitív, először megvárom, míg a csalival összebarátkozik, ezután még közelebb lopódzom, majd jöhet a leterítés.

2020. júl. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!