Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 30-as és 40-es férfiak, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Girlll3 kérdése:

30-as és 40-es férfiak, ha tényleg járnátok egy nővel, akkor hogy udvaroltok és közelítitek meg a kiszemelt hölgyet?

Figyelt kérdés
Miket mondotok neki? Visztek virágot vagy elviszitek vacsorázni? Vagy ezek már teljesen felejtősek és minél előbb a szexre terelitek a dolgot? Huszonévesek tudom, nem nagyon udvarolnak, de az idősebbek sem?

2020. júl. 27. 11:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%
Te szeretnél udvarolni kérdező?
2020. júl. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
Egyén és szituációfüggő. Nyilvánvalóan ha kapcsolatot szeretne az ember akkor közös programokat/randit is szervez, de ettől még a szexet sem hanyagolja.
2020. júl. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
14%

Kinyitom a audi a8 ajtaját neki több nem is kell.

Általában az étteremig se jutunk el az első szex előtt séta kávé és már megyünk is haza hozzám.

2020. júl. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én már sehogy 30f
2020. júl. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Én nő vagyok 1-es! Nem akarok udvarolni.
2020. júl. 27. 11:23
 6/13 anonim ***** válasza:
76%
Attól függ, mi harminc éves pár vagyunk, de a randik inkább érdekességekről, kirándulásokról szóltak. Ajándékot egyszer vettem a lánynak udvarlás alatt mert elszólta magát hogy mit szeretne. Meg különben se pénzzel, ajándékkal akartam őt "megvenni", inkább élményekkel.🙂
2020. júl. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%

Nem ajándékokkal halmozom el, megismerni szeretném, és időt tölteni vele , hogy megtudjam olyan ember e aki nekem bejön.

Ettől függetlenül van hogy veszek 1-2 apróságok.

Udvarlás? Attól függ te mit értesz ezalatt?

Én úgy gondolom hogy ismerje meg egymást a két ember, és ezt a nő is akarja , ne csak a férfitól várjon el érdeklődést. Ha például a nő irányomban nem mutatja hogy érdeklődik, akkor számomra felejtős az ismerkedés.

Én nem az vagyok aki megfektetni akarja a nőt, és ezért a csillagokat is lehazudom az égről, ha pedig megvan , akkor eltűnök....

Maga a NŐ érdekel, mint írtam, és ezért keresem, érdeklődöm, hogy lássam passzolunk e hosszútávon.

2020. júl. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
56%

Isten ments!


Első randin maximum üdítő kávé valami süti esetleg.


Nyilván beszélgetünk utána telefonon , neten, de ha ez nem kölcsönös éa csak én keresem én írok, akkor elég hamar hagyom a francba.


Aztán találkozgatunk, elmehetünk kirándulni, akkor már nyilván ebédel az ember, ésatöbbi.


Ajándékot virágot? Neem. Azt majd alkalmakra.


Nálam mindig úgy volt, hogy én fizettem az ebédet, és a nő mindig a desszertet vagy a fagyit első időben.

Aztán már hol ő , hol én fizettünk.


De mivel leggyakrabban én vezettem így volt, hogy többször fizette a csaj az ebédet ha úgy volt, persze nem kell 5 csillagos éttermekre gondolni mindig ahol 1 főétel 8-10 e Ft./fő


Az olyan nőket, akiknél fel sem merül, hogy tegyenek valamit, keressenek, ők jöjjenek ne mindig én, és mindent elvárnak és minden teljesen természetes na azok 1-2 szex után repülnek.

2020. júl. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Jó kérdés. Igazából ez nézőpont kérdése.

Hogy udvarolok-e? Nem.

Legalább is én nem szeretem a kifejezést.

Persze szoktunk menni a kiszemeltemet mindenhova, vacsorázni,moziba, kiállításra...stb De nem én viszem őt, hanem együtt.

"Szexre terelem-e a dolgot?" Azt sem, persze bepróbálkozok, ha úgy van, de nem erőltetem, tudok várni, ha erre gondolsz. Az a jó, amikor a lány tereli arra..

De én ezt huszonévesen is így csináltam.

36F

2020. júl. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én viszonylag korán keveredtem komoly kapcsolatba. Azt sem tudtam hogyan kell viselkedni. Aztán a figyelmem nélkül szépen tönkre is ment. 30as éveimben tanultam meg viselkedni. Udvarolni nem szoktam. Szöveggel fűzni a csajt igen. Aztán amikor találkoztunk, elővettem úriember oldalamat és pl: én léptem be elsőként a vendéglátó egységekbe, minden idegen helyre; lesegítettem a kabátot; kihúztam a széket neki; nyitottam a kocsi ajtót. Az első egy-két randin csak egy kávé, süti vagy tea volt, amit mindig én fizettem. Ha a csaj ragaszkodott a saját részéhez, akkor elkértem tőle és akkor is én fizettem; ezeket mindig be is tartom, főleg mióta nős vagyok. Apró ajándékok voltak-e? Egy kis csoki esetleg. Egy Raffi vagy Ferrero golyó, sportcsoki, amit éppen szeretetett. Persze csak teljesen váratlan helyzetekben, spontán. 41f
2020. júl. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!