Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kerülhetném el ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kerülhetném el ezt a kínos helyzetet?

Figyelt kérdés
cseten megismerkedtem egy sráccal. nagyon odáig van értem. 1-2 hete ismerjük egymást de már szerelmes sms-eket ír minden nap 1-et. camoztunk meg mikrofonoztunk, meg egyszer beszéltnk 1 órát telcsin. Már mondta h imád és szeret össze akar jönni velem.meg hogy jó lehet velem lenni, és ha először fogunk találkozni attól félek hogy csalódni fog. Hogy nem fogja olyan jól érezni magát velem, vagy hogy élőbe nem fogok tetszeni neki. Mit csináljak hogy ezt elkerüljem? De talizni meg akarok vele. 18 / l
2010. aug. 3. 15:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Viselkedj természetesen!
2010. aug. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de mi van ha nem fogok neki bejönni vagy csalódott lesz? ezt hogyan kerülhetném el?
2010. aug. 3. 16:05
 3/10 anonim ***** válasza:

"ha először fogunk találkozni attól félek hogy csalódni fog" "élőbe nem fogok tetszeni neki"

Camoztatok, nem? Már látott. Mitől csalódna, hogy nem kap meg egyből? Akkor csalódjon csak!

Ne stresszeld magad előre fölöslegesen!

2010. aug. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Őszintén? Sehogy. :S Ha megjátszod magad, akkor is csak ideig-óráig tudod fenntartani az érdeklődését, de egy idő után akkor is kiismer, és akkor azért fog lakoptatni, mert nem az vagy, nem úgy viselkedsz, mint akinek kiadtad magad. Szóval megjátszani magadat nem érdemes.

Sajnos mindig benne van a pakliban, hogy nem jössz be neki. Akkor bukhatsz a legkevesebbet, ha természetesen, önmagadat adod. Viselkedj lazán, próbálj ne stresszelni!


Egyébként eddig nekem szimpinek tűnsz, nem hinném, hogy gond lenne. :)

F/27

2010. aug. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
volt olyan h camoztam vkivel tetszettem és taliztunk és mégsem. szal ezért stresszelek ettől
2010. aug. 3. 16:16
 6/10 anonim ***** válasza:
Persze, élőben azért más az ember, mint gép mögött. Sajnos nincs tuti módszer, a bukta veszélye mindig megvan. De előre kár ezért stresszelni!
2010. aug. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
csak nekem bejön és ezért jó lenne vele együtt lenni és ezért stresszelek
2010. aug. 3. 16:23
 8/10 anonim ***** válasza:
Persze, értem én, nyugi, viszont azzal nem mész előbbre, ha végig feszült leszel, amikor vele vagy. Tuti recept meg mondom, nincs, én szurkolok, hogy összejöjjetek, de ha mégsem, keményen hangzik, de tovább kell lépni, van úgy, hogy két ember nem illik össze.
2010. aug. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor igy jártál,kár ezen aggódni,majd pár év múlva meglátod.Jön a következő,és a következő,és a következő.... :)
2010. aug. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy dagadt vagy?
2010. aug. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!