Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van olyan sok férfinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van olyan sok férfinek erdélyi vagy szlovákiai barátnője? Ez most valami divat?

Figyelt kérdés
Már negyedszerre jártam úgy, hogy kinéztem magamnak egy férfit, aki szinglinek tűnt, mert sosem láttam nővel, aztán kiderült, hogy Erdélybe jár a barátnőjéhez.

2020. júl. 24. 12:39
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Mert Magyarország jobban teljesít.
2020. júl. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Gondolom mert a határon túli magyarok egy része Magyarországon tanul/dolgozik, férfiak és nők is. Itt laknak, mert itt van az iskola/egyetem/munkahely, de amint tudnak, mennek haza a családhoz.
2020. júl. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
Mert általában normálisabbak, kevésbé elszálltak az igényeik és két lábbal járnak a földön.
2020. júl. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%
Pont azt akartam írni, amit a 3-as.
2020. júl. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
65%
#4: Akkor majd téged is úgy lepontoznak az itteni megkeseredett, irigy nők, mint engem! :D
2020. júl. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%
Mert egy ottani nőt könnyeb lenyűgözni és sokkal elérhetőbb mint egy pesti, magyar lány.
2020. júl. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Mert kevesebb a narancs :D
2020. júl. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Gondolom ha roma/arab/néger/ mind1 mi, csak ne határon túli magyar, akkor nem lenne gond, igaz kérdető?


Amúgy, hogy válaszoljak is, lehet, az eltérő mentalitás miatt. Nekem volt erdélyi, pontosabban székely barátnőm. Teljeswn más világ, jó értelemben. A legrendesebb és legvendégszeretőbb emberek a székelyek. Meg a legmagyarabbak is szerintem. (De tudom, tudom, ez ma már nácizmusnak minősül, hiszen milyen dolog, ha van valakinek identitása a hülyék korában. De ez más téma.)


Még jobban kitágítva a választ; internet világát éljük. Lehet simán alaszkai nője/ fiúja akárkinek. Akár.

2020. júl. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!