Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Azzal hogy vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Azzal hogy vagytok mikor tetszel a csajnak és mégis visszaútasit csak azért, hogy jobban belébolondulj!?

Figyelt kérdés
Igaaz ez? ha visszautasit egy olyan csaj aki nagyon tetszik, és erre te ugy vagy vele akkor is az enyém lesz meg ilyenek?:D
2010. aug. 3. 11:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Bosszantana, ha emiatt nem vennék komolyan az őszinte visszautasítást.
2010. aug. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ott kezdődik a történet, hogy amelyik csajnak tetszik az ember az konkrétan sohasem utasítja vissza a fiút.

Esetleg homályosan fogalmaz( amit a kis önbizalommal rendelkező férfitársaim úgy értékelnek, hogy nem akar megbántani) aztán leméri mennyre vagy tökös és nyomulsz tovább vagy feladod, mert nem is volt igazán fontos.

Ezért mindig ha homály van rákérdezek ill megkérem rá, hogy mondja a szembe, hogy hagyjam békén, sose akar többé látni, nem tetszem neki, mást szeret...persze ilyesmit nem mond:D hiszen én is tudom és a lány is tudja, hogy tetszem neki ill ő is nekem innentől pedig a játék értelmetlen.

2010. aug. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

mivel nekem nincs sok önbizalmam egy ilyen után sztem nem próbálkoznék többet... elkeserítene

20 F

2010. aug. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát, a lányok nagy spílerek! (tisztelet a kivételnek!)

Ez az a tipikus "futok még egy kört".. Nem valami tisztességes eljárás!, Na, persze, kinek a pap..Van, akinek tetszik ez a játék..

2010. aug. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem foglalkoznék vele többet, ha egyszer visszautasított.
2010. aug. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer így jártam egy lánnyal,akibe szerelmes voltam. Visszautasított, konkrétan azt mondta,hogy nem tetszek neki... :(

1 hónap volt mire kilábaltam belőle,aztán volt egy farsangi buli ahol egy másik lánnyal próbáltam jól érezni magam,erre elkezdett nekem táncolni.Utána megtudtam a barátnőitől,aztán tőle is,hogy mégis benne lett volna a dologba,csak azt akarta,hogy "meghódítsam,hogy küzdjek érte". Nem lett semmi köztünk,mert én már túl voltam rajta...


Szóval lányok,így NE cseszétek el.

2010. aug. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
én ara gondolnák hogy férreértettem valami és kicsit csalodott lenék de másnap már nem érdekelne és keresnék mást
2010. aug. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

ezt a baromságot meg honnan sikerült előszedni?


Nekem már ment rá barátságom, hogy nem álltam le visszautasítás után, szóval ha nincs viszont érdeklődés (akár olyan szinten, hogy érdemesnek tartja a további ismerkedést, hátha még kialakulhat valami), akkor tök fölöslegesen nem fogom se magam, se az illetőt kínozni.

Ha meg ez valami idióta női játék része volt, akkor annál jobb, hogy elmegyek onnan, a hátam közepére nem kívánnék egy olyan idióta fruskát, aki ilyenekkel szórakozik - ha utólag kiderülne, hogy igaziból csak játszmából kosarazott ki, az egy olyan törés lenne a róla kialakított képemben, ami helyrehozhatatlan. Lehet, hogy ha már ott az alkalom, akkor belemegyek, mert jó odabújni valakihez addig is, amíg talál az ember egy értelmes nőszemélyt, de az mindig bennem marad, hogy ez egy hülye éretlen pina, aki szórakozott velem, és kb. ilyen szinten is fogok hozzá viszonyulni, azt az ártatlan odaadást már csak nagyon nehezen kaphatja vissza. Időtöltésre lehet, hogy elmegy, bár lehet, hogy annyira elszállna az agyam a hülyeségén, hogy még annak sem.

2010. aug. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha visszautasít akkor hagyom a fenébe, van rajta kívül bőven más lány. Hagyjuk már ezeket a gyerekes játékokat.
2010. aug. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én lányként sokat játszottam ezt....addig amég vissza nem utasítottam azt akibe szerelmes voltam,csak mert úgy gondoltam,hogy ő nem vesz engem komolyan és csak 1 csaj lennék a sok közül akivel összejön.

Azóta nem játszok


20L

2010. aug. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!