Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányok miért nem akarnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért nem akarnak sexelni?

Figyelt kérdés
2010. aug. 3. 04:37
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
de amit az előbb mondtam azt elhitted. :D
2010. aug. 5. 12:03
 22/31 Szesze ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 01:11


Kivetel erositi a szablyt. Es ezt most kivetelnek veszem:D

2010. aug. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

Nem hiszem el neked. :D

Huh, de inkább azt írom, hogy elhiszem neked, mert ha azt írom, hogy nem hiszem el, akkor te nem hinnéd el nekem és azt hinnéd, hogy valóban úgy gondolom. :D

2010. aug. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
elhiszem neked, mert te azt hitted, hogy ha azt mondod nekem, hogy elhiszed, akk én azt hiszem, hogy te nem hiszed el. :D
2010. aug. 6. 04:35
 25/31 Edward Cullen ® ***** válasza:

LOL "Azt se hidd el amit kérdeznek. :D" ezen behaltam xD

Am tényleg túlbonyolítják az érzelmi részét xD

2010. aug. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim válasza:
71%

A nők is akarnak, csak "nem akarják magukat könnyen adni".


A megfelelő férfit keresik? OMG...a férfi meg a megfelelő nőt. Hogy ki megfelelő? ... nah ezért telik általában hosszab ideig kialakítani egy kapcsolatot. Az egyéjszakás meg egyéjszakás. Ezen nincs mit rizsázni. Ebből is találhatsz, csak ott mást jelent a megfelelő szó.


Maszturbáció: Jelentkezzen az, aki életében nem csinálta. Ezt nem titkolják, csak szégyellik. A kultúr körökben nem téma, a fiataloknál meg jobb nyiltan kifejteni, mint szégyellni, mert akkor azért néznek hülyének, hogy "te nem szoktál".


22/f

2010. aug. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim válasza:

egyáltalán nem bonyolítjuk túl az érzelmeket, a drága kis férfiemberkék egyszerűsítik le tulságosan...-.- az egyéjszakás az meg nem túl sok csajnak jön be, ezt megsúgom a jelenlevőknek :\

a lányok általában olyannal fekszenek le, akikkel párkapcsolatban élnek, illetve nem csak aznap találkoztak egy bulin, stb.

köszöntem

2010. szept. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim válasza:
A lányok akarnak szexelni!Ha megfelelő a partner.Ha magamból indulok ki,nekem akkor nincs kedvem a szexhez ha valami lelki oka van.Például ha a barátnöddel nem jössz ki jól,valami zűr van köztetek,esetleg ugy érzi nem mondassz el neki mindent,vagy csak nem érzi hogy fontos a számodra már akkor elmehet a kedve.Szóval fiuk:D Az hogy a barátnőtök akar e szexelni az rajtatok múlik;)
2010. szept. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
A lányok akarnak szexelni, csak nem veled. Ez csak akkor fog megváltozni, ha annyi lesz pénzed, mint csányinak.
2010. szept. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:
a lányok akarnak szexelni. csak nem mindegy nekik,hogy : hol, kivel,mikor. és ezt elég nehéz összeegyeztetni :):)
2010. szept. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!