Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem tudom mikor lépjek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mikor lépjek, valaki segítene?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel már volt egy randim egész jól ment de se csók semmi nem volt mivel nekem ez volt az első randim és nem tudom mikor érdemes meglépni. Már meg beszéltünk egy második randit is az lenne a kérdésem, hogy mikor csókoljam meg valamint hogy ha már a csók megvolt akkor kézen fogva kísérjem el a buszmegállóig vagy még korai?
2010. aug. 2. 23:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha minden klappol talán búcsúzáskor a legjobb megpróbálni.Akkor nem is kell a kézenfogás dologgal bajlódni
2010. aug. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
"Ha 3. randiig nincs csók, akkor nem lesz belőle semmi" - sok lány hisz az ilyen baromságokban, vigyázz ne tűnj nyámnyilának.
2010. aug. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
búcsúzáskor a legpraktikusabb az első csók elcsattanása, a buszmegállóban, amikor éppen várjátok a buszt. :) De ez kortól is függ, meg attól, hogy ő már hányszor randizott... Mindenesetre második találkozónál, ha tényleg tetszettek egymásnak meg jól kijöttök, akkor már mehet a csók és természetesen a kézfogás is.
2010. aug. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!