Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hazudtam egy pasinak MSN-en,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudtam egy pasinak MSN-en, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Megkérdezte a nevem és én hazudtam neki.Ne kérdezzétek,hogy miért,mert mostmár bánom,mit tegyek?:-SS
2010. aug. 2. 20:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
52%
mivel msn, ezért semmit. Ebből úgy sem lesz kapcsolat pláne ha alapból annyira bizalmatlan/paranoid vagy hogy álnevet adsz meg.
2010. aug. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj de az elején nem bíztam benned ezért állnevet adtam neked :S ennyi ^^
2010. aug. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
látott már képen? ha nem akkor tiltsd le:D
2010. aug. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
60%

FAKE


msn nélkül nincs élet, ugye 14-16 évesek?

2010. aug. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hát mond el neki az igazat, és hogy mért hazudtál, aztán vagy megérti és okos, vagy hülye és mérges lesz ennyi.
2010. aug. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Minek kell igy letámadni?

Féltem,oké? Nem akartam egy ismeretlennek egyből leadni az igazi nevem

2.:köszönöm,a többibe nem értem mit ütött

2010. aug. 2. 20:26
 7/14 anonim ***** válasza:
Legyél őszinte! Ha egy rendes, megértő pasi, úgyis meg fogja érteni, és elnézi.
2010. aug. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Akkor írd meg ezt neki, szerintem:

"Féltem,oké? Nem akartam egy ismeretlennek egyből leadni az igazi nevem.." ennyi bőven elég, és meg is lehet érteni..

2010. aug. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha szeretnéd vele mélyíteni a kapcsolatot, mindenképp mondd el neki mihamarabb az igazságot. Max kimagyarázhatod azzal, hogy van már rossz tapasztalatod az ügyben, hogy kiadod a neved, gondolom itt a családnevedet nem árultad el. Az meg jogos is, nem szabad túl korán kiadni.
2010. aug. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

20:29 - XD


A többieknek köszönöm !

2010. aug. 2. 20:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!