Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért gondolják azt a pasik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják azt a pasik, hogy van második esély, ha az elsővel sem éltek?

Figyelt kérdés

Csomó olyan volt, hogy ilyen - olyan indokkal lemondták a randit vagy nem éltek az akkor kínált lehetőséggel egy komolyabb kapcsolathoz. X hónap vagy X év után még előkerülnek, mintha mi sem történt volna. És előadják, hogy nem voltak elég érettek, negbánták és mennyire sajnálják. És mind csodálkozik, hogy ilyenkor már elküldöm őket a k anyjukba.

Most tényleg sokan ennyire hül. yének nézik a nőket? Vagy mi célja ennek?



2020. júl. 12. 16:15
 1/8 anonim ***** válasza:
19%

Igen hül. yének nézik...


- viszont nem hül. ye ,aki nem sértődött, büszke és haragtartó

ugyan miért ne lehetne új esélyt adni?


(Inkább egy új, aki él az első eséllyel,

de sokkal rosszabb party??)

2020. júl. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azért, mert ha akkor nem voltál neki elég fontos, sohase leszel az.
2020. júl. 12. 16:33
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Megint megy az uszítás a nemek között. Nők ugyanúgy csinálják ezt, vagy még rosszabb esetben húzogatják a mézesmadzagot a szerencsétlen figura előtt, aki teper érte, mikor sosem volt nála esélye, csak a figyelem és megerősítés kellett neki.


Nemtől függetlenül általában az emberek hülyének nézik egymást, mert mi is fogyasztási cikkek lettünk, amiket bármikor el lehet dobni és újra váltani, vagy elő lehet húzni a farzsebből ha nincs más vagy valamire épp szükség van. Ezek a tinderes appok is tovább mélyítették ezt.


Határokat eddig is kellett húzni, de most már fel kell ismerni a manipulációkat és a játszmázásokat is, vagy jönnek majd a csúnya pofonok. Teljesen mindegy ki jön vissza és miért hetek, hónapok vagy évek múlva, nem kell velük foglalkozni és kész. Nem durcizásból és sértődöttségből, hanem mert tudod hogy komolytalanok és nem lehet velük tervezni.

2020. júl. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
Mert a számítógép mellett cseperedtek, és megszokták, hogy elég egy Ctrl+Z kombináció, és minden újra kezdhető.
2020. júl. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Egyrészt, a #3-as jól írta. Nők is ugyanúgy ezt csinálják.

Másrészt, ha egy nő odavolt a férfiért, akkor általában később is kapható lesz valamire. Nekem is volt olyan, hogy ismerkedtem egy lánnyal, de egy másik is akart tőlem valamit. Az egyikükkel összejöttem, egy ideig együtt voltunk. Utána újra ráírtam a másik lányra és simán belehetett fűzni.

2020. júl. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem konkrétan több esetben bejött a második esély, sikerült párszor a sz*rt visszalapátolni a tehénbe...


Nyilván még több eset volt, amikor nem jött össze. Én úgy vagyok vele, hogy miért is ne próbálkozhatnék? Most nincsen meg a csaj, ha elküld a pcsába, akkor sem lesz meg. Vesztenivalóm nincsen.

2020. júl. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Sunshinedoll ***** válasza:
A pasik olyanok, hogy "Katika miért dobott engem, miután 8-szor megcsaltam, mikor pont a nyolcadik megcsalás után akartam rendes emberré válni és hűséget esküdni neki????? A nők hálátlanok és hülyék! :(((( "
2020. júl. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7: A nők pont ugyanilyenek. Tök jó példa erre, hogy mennyi szexista hozzászólást írsz és észre sem veszed.
2020. júl. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!