Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol tudnék fiatal rendőr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék fiatal rendőr férfiakkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
Nagyon nagyon vonzódom a rendőrökhöz és szeretnék egy szimpatikus férfival megismerkedni. (ilyen hülyeségek, hogy rabolj ki valamit, stb. nem érdekel), köszönöm a hasznos válaszokat előre is!

2020. júl. 11. 21:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Pedig most a maszk hordási időszakban a legjobb ötlet kirabolni valamit:D
2020. júl. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én konditerembe ismertem meg párat.
2020. júl. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nemzetbiztonsági egyetem környékén, TEK központja kornyeken, Téve utca környéke
2020. júl. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Törd be a legközelebbi kirakat üvegét és várj..
2020. júl. 12. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%

Egy jó kis biztonsági őr nem érdekelne? :'D

Szerencsére nem olyan tipikus megalázó munkakörben dolgozok azért :P

22/F

2020. júl. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Állítólag a rendőrségeken sokan meg szoktak fordulni közülük.
2020. júl. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondom, hogy bárhol, csak légy talpraesett. :)
2020. júl. 14. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
68%
Én nem vagyok rendőr de attől még nekem is van botom. Bilincset is tudok venni ha kell.
2020. júl. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Én csak egy kérdést kérdezek. Oké, hogy vonzódsz az egyenruhához és ilyen szakmába dolgozókhoz, de igazán meg akarod ismerni az embert aki viseli? Vagy csak idealizáltad és ez a kép lebeg előtted mindegy hogy milyen de ha egyenruha van rajta akkor a number one és rajongva idealizálsz. És ha korrupt akkor is?


Vagy becsületes tisztességes rendőrnél ha sikerül eggyel kapcsolatba kerülnöd mennyire fogod bírni hogy bármikor behívhatják a randid kellős közepén is, pl. Nyomozó, vagy Tek-es vagy Rendőr pilóta.

Vagy bizonyos helyzetekbe vezényelhetik őket ha a szükség úgy hozza. Ezeken gondolkodtál már? Bírnád hogy pl. A legfontosabb pillanatotokban jönne a telefon hogy mennie kell?


Szép dolog a vonzalom az egyenruha iránt de ne a ruha miatt érezz így az csak egy ruha, az ember számít aki viseli hogy milyen becsületes és a hivatástudatú. Az embert akard megismerni úgy ahogy van és akkor nem fogsz idealizálni. Sokan vonzódnak hozzájuk én szimplán ugyanolyan embernek látom őket csak nehezebb hivatással. Mint ahogy a többi szolgálati szerv is ugyanúgy elsősorban ember.


Azt sem ártana tisztáznod hogy miért vonzó számodra az egyenruhás férfi. Sokan vonzódnak hozzájuk de kevés egy komoly kapcsolathoz ha csak idealizált a vonzódás.


Ugyanis ezek az emberek a munkájuk nagy részéről nem is beszélhetnek és gyakran látnak nehéz dolgokat, előfordulhat hogy ebből adódóan rémálmuk is van és stb és stb. Bizonyos rendőrtől pl. Meg se tudod kérdezni milyen volt a munka párkapcsolatba. Szóval ezeket a nehéz dolgokat is kell látnod mielőtt a vonzódáson túl ismerkednél. Pl. Nagyobb rendőrségi rendezvényeken szoktak lenni ahol a lakosságnak tartanak a biztonságról bemutatókat. Pl. Budapesten. Így talán könnyebben tudsz velük ismerkedni.


De azért igyekezz reális képet látni róluk.

2020. júl. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!