Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Online ismerkedésnél ha azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Online ismerkedésnél ha azt írja nincs ideje talalkozni?

Figyelt kérdés
Meg kulfoldon laktam mikor online megismerkedtunk de haza kellett jonnom Magyarországra es mondtam hogy kb. Fel ev mire vissza megyek nem e baj ez. O azt mondta nem baj megvar. Minden nap chatelunk ismerkedunk. Viszont en megkerdeztem hogy nem e jon haza egy par napra hogy szemelyesen is megismerkedjunk (virus miatt nem lehetett eddig) es azt mondta nincs ra idelye se penze erre. Hogy meg varna inkabb amig kimegyek. Nekem ez nem tetszik.Nektek mi a velemenyetekerrol?.

2020. júl. 9. 12:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hogyne várna meg, erről híresek az emberek hogy várnak 😁


Hagyd a fenébe az egészet!

2020. júl. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%
Ha ő a férfi, akkor szégyellje magát!
2020. júl. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki arra szán időt amire akar. En biztos nem fektetnek ebbe a srácba több idot es energiat.
2020. júl. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen o a ferfi es en no vagyok. Ezt elfelejtettem oda irni.
2020. júl. 9. 12:13
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én hamar elfelejteném. Nem vesz téged komolyan, vagy egy nagyon szerencsétlen alak.
2020. júl. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
65%
Te komolyan azt hitted, hogy egy pasi akivel sose találkoztál, majd fél évig vár rád? Plusz 10 meg 100ezreket invesztál egy kvázi idegen lánnyal való találkozóba? Ne legyél már ilyen buta.
2020. júl. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
29%
Ez mind igaz is lehet, de csak rád vonatkozik. Egy kerekebb popsi, azt már lehet tudna félretenni picit. Szerintem szó nélkül törlés/tiltás...
2020. júl. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én elengedném ezt a történetet.
2020. júl. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem értem a mai napig azokat, akik ilyenekben reménykednek és pazarolják az idejüket egy olyan dologra, ami eleve lehetetlen. Így, hogy megmondja előre, hogy nincs rád ideje, mi a kérdés?
2020. júl. 10. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!