Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megismerkedtem egy "luxus"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedtem egy "luxus" csajjal. Van valami tapasztalat ez ügyben?

Figyelt kérdés

Nem olyan rég megismerkedtem egy igen csak jó csajjal. Tipikusan az aki után csorog az ember nyála... Több mint 10.000 követője van instán. Azt tudom hogy szeretnek ezek a lányok játszani, középpontban lenni.


Nekem azt mondta hogy szeretne egy kicsit visszavenni és minden egyéb tényezőt, őszintén szeretni valakit. Nagyon jó anyagi környezetben nőtt fel. Meg tudom neki én is adni amit szeretne de annyira nem vagyok kitömve mint ők. De idővel ha minden jól megy akkor emiatt nem kell aggódni!


Igazából nem is tudom mi a kérdés számomra... Túl szerencsésnek tűnik ez az egész helyzet.


Mind a ketten élvezzük! Jól elvagyunk. De valahogy túl jó hozzám képest a csaj. Ő csak annyit szeretne hogy önmagáért szeresse valaki és ő is szeerethessen. Valaki volt már így?


2020. júl. 5. 22:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Vki volt mar igy? ez a gyakori ember...
2020. júl. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%

*Több mint 10.000 követője van instán.


Ha egy normális csaj lenne, és igazat beszélne neked,hogy komoly kapcsolat stb. az összes követőjét önmaga leállította volna, és egyetlen egyet nem látnál. De nem tette, viszont a cselekedete árulkodik, és nem arról amit te neked mondott, hanem pont a fonákjáról. Ezt vedd szó szerint.

2020. júl. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%
2+ Ne feledd: azt lehet követni, aki hagyja.
2020. júl. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%

2+ "Ő csak annyit szeretne hogy önmagáért szeresse valaki és ő is szeerethessen."


Ezt meg csak koppintotta valakiről, de nem önmagából származik, és nem a saját gondolata. Aki ilyen, mint fentebb említettem teljesen másképpen éli a dolgait.

2020. júl. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Ez ügyben az a tapasztalat, hogy meg fogod szívni. Ha csak lelkileg az még a jobbik eset. Sanszos, hogy anyagilag is. De sok sikert!
2020. júl. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Elkezdi "luxus" csaj, hát barátom ha neked ez kell, akkor hajrá. :)

Minden ember tanít valamire.

2020. júl. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes jelzőt használtál rá tehát magyarán gazdag lany sok kovetovel. Általában a latszatra szeretnek nagyon adni ezek a insta huszarok. Tobb oras pozolas egyetlen jo kepert stb. Hát ne hagyd magad lehuzni anyagilag, oke hivd meg erre arra de nem kell rögtön elhalmozni minden szarral. Csak rajtad mulik hogy kihasznál-e vagy sem ne legy vakon azert.
2020. júl. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
94%

Önmagáért szeressék, de azért az instán éli az életét.

Tök életszerű.

2020. júl. 6. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem az a probléma, hogy jó anyagi körülmények között nőtt fel valaki, pl. én is olyan szerencsés voltam, hogy nem voltak anyagi gondjaink a családban, bár soha nem éltünk luxusban.


A probléma itt a NÁRCIZMUS=önmagad imádása.


Hogyha valaki éveket tölt el azzal, hogy az instagrammra szétfilterelt fotókat töltsön fel, mutogassa magát, hogy 10k követőt összeszedjen, akkor annak az embernek az egész lénye annyira ÖNMAGA KÖRÜL forog, annyira el van telve saját magával, annyira semmi máson nem gondolkodik, minthogy ÉN hogyan nézhetnék ki még jobban, hogy ÉN milyen fotót csináljak saját magamról meg a kis világonról, hogy még többen lájkoljanak, hogy nem sok minden másnak marad hely az ilyen ember pszichéjében.


Látod, most is azt mondta, hogy ÖNMAGA miatt akarja, hogy szeressed.

2020. júl. 6. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
63%

Nekem 18000 kovetom van. Asszem 3 kep van fent rolam, a tobbi a hobbimrol.


36F incel

2020. júl. 6. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!