Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan ne menjek az agyára?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ne menjek az agyára?

Figyelt kérdés

Az az igazság, hogy talán sikerült megtalálnom életem szerelmét. Nagyon odáig vagyok a lányért és most a hét második felében lesz az első randink. Netes ismerettség, szóval, ezért lesz különösen izgalmas a dolog. 2 hónapja dumálunk egymással és talán a vonzalom kölcsönös. De hihetetlenül parázós fajta vagyok és folyton azon izgulok, hogy vajon ő mit fog szólni. Én biztosan akarom ezt a kapcsolatot, de ő még nem mondott semmi ilyesmit. Sőt, kifejtette, hogy az első randin nem szokott összejönni egy sráccal sem. De mégis honnan tudhatnám meg akkor, hogy vajon lesz-e esélyem. Egyáltalán honnan tudhatnám most, hogy van-e esélyem és nem csak haveri talira készül? Egyszerűen megőrülök ettől a bizonytalanságtól és a parázástól, hogy majd nem kellek neki. Nem tudok uralkodni magamon és legszívesebben folyamatosan azzal cseszegetném, hogy mennyi esélyem van. Tudom, hogy ez kicsit gyerekes, meg nevetséges, de soha nem voltam még ennyire oda egy lányért sem. És bár próbálom tűrtőztetni magamat, tudom, hogy néha idegesítő vagyok rettenetesen.

Mit tanácsoltok? Hogyan viseljem el a bizonytalanságot és hogyan kezelhetném a helyzetet?


2010. aug. 2. 02:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Először is nyugi :) Gondolj arra, hogy ha valóban ez a lány az igazi, akkor úgyis minden klappolni fog :) Teljesen komolyan mondom, hogy ha olyan jó pár vagytok, akkor úgyis édesnek fogja találni a parázásod és együtt nevettek ha esetleg valamit izgalmadban "elbénázol".

Az esélyeidre nyugodtan kérdezz majd rá, hogy bejössz-e neki mint fiú, mert ennyit jogod van tudni. Egyébként pedig a gesztusaiból látni fogod, ha pl olyan flörtölősen néz rád, sokat mosolyog, látod rajta hogy jól érzi magát, stb, akkor nyert ügyed van :)

2010. aug. 2. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm a választ :)

Talán az lehet a baj, hogy én már túlságosan kinyíltam... Ő már tudja, hogy minden csak rajta múlik és ez szerintem olyan biztonságérzetet adhat, amiből talán visszafogottabb lesz, mert nincs szüksége olyan jelzésekre, amiből látja, hogy kell nekem. Tudom, talán nem kellett volna tudatnom vele piszkosul egyértelműen sokszor is, hogy bele vagyok zúgva. De nincs mit tenni, én ilyen vagyok :)

2010. aug. 2. 02:35
 3/6 anonim ***** válasza:
Az nem feltétlen baj, hogy kinyíltál. Lányonként különbözik, van aki azt szereti, ha körülzsongja a srác és folyton érezteti, hogy mennyire odavan érte, van akit pont az vonz, ha van kihívás, és eleinte küzdenie kell a srácért. Az mindenképpen hízelgő egy lány számára, ha érzi, hogy bejön a srácnak, csak arra figyelj, hogy ne "fullaszd meg" a szereteteddel. Abból amit elmondtál, lehet, hogy ő lassabban tud kötődni valakihez, és ebben az esetben bármilyen nehéz, kicsit lassítanod kell hozzá, nehogy bepánikoljon. De ne aggódj, türelem rózsát terem, és én is drukkolok neked :)
2010. aug. 2. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
farkára menj, jobban jártok mindketten.
2010. aug. 2. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
03:13-nak hogy menne a farkára, ha lány. nem hiszem, hogy van neki. :)
2010. aug. 2. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

4.29


Egy netes ismeretségnél ezt sosem lehet tudni. :)

2010. aug. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!