Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Divat még a modellalkat? Az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Divat még a modellalkat? Az idősebb pasiknak a vékony modellalkat vagy a teltkarcsú jön be inkább?

Figyelt kérdés
40 éves nőnek hogy nézne ki egy 160cmhez 48 kg nagy fogyás után?Jelenleg 160cm, 65 kg vagyok, 80-ból fogytam ennyire. Gimis koromban voltam 48 kg és akkor voltam a legcsinosabb, bár most 40 évesen, meg túlsúllyal nem tudom hogy néznék ki, ha lefogynék annyira, kicsik a melleim. Vissza tud menni a bőr ha lassan csinálom a fogyást?divat ez az alkat egyáltalán? Melyik pasiból van több, akinek azok a nők jönnek be, akik soványak és akiken jól áll a ceruzaszoknya és mini, mint egy barbien, vagy azok a pasik, akik a karcsú, esetleg teltkarcsú nőket kedvelik?Tegyük fel, mindkettő egészséges, mozog eleget, modellalkatúnak alig melle van, teltkarcsúnak is csak átlagos.

2020. jún. 30. 16:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem is minden 60-90 éves pasinak ugyanaz az alkat jön be.

Hogy lehet ilyen szamárságot gondolni?

2020. jún. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
79%
160 centivel te soha az életben nem leszel modell alkat, ne aggódj. Ha 48 kiloval érzed jól magad, szerintem vállald be nyugodtan, ehhez a magassághoz nem rossz.
2020. jún. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
85%
Idősebb pasi, örül, ha szóba áll vele egy 40 éves nő. Akármilyen alkatú is.
2020. jún. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
77%
Láttál már élőben agyon szolizott 40+ éves, 160 cm-es 48kg-os nőt? Én láttam.Hát ha jót akarsz magadnak, akkor egy dekát se tovább.Én nem tenném a helyedbe, ha csak nem akarsz +20 évvel idősebbnek látszani, mert akkor hajrá. Az illető akiről írtam, csak 4 évvel idősebb nálam-de 20 évvel idősebbnek néz ki, mint én.
2020. jún. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
szerencsére a szolit kerülöm. amúgy olyan 55 lenne szerintem ami még formás maradna
2020. jún. 30. 16:41
 6/22 anonim ***** válasza:
59%
Ez nem ok arra, hogy akkor nyugodtan elhízhatsz...
2020. jún. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
78%
Betegség miatt fogytam le ennyire. Jártányi erőm nem volt, elfogyott, ráncos lett a mellem, hasam, csöppet sem voltam vonzó. Ha egy 10-est lefogysz, az még belefér, de egyáltalán nem a súlyod, ami vonzóvá tesz. 80kg-al, vagy most 65kg-al is lehetne pasid.
2020. jún. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
73%

5 Van az a kor amikor nem.


Nem mindegy, hogy az ember 30-35 vagy 40-50+.


Eszembe nem jutna visszamenni arra a súlyra ami lánykoromba volt. Mostanában elnézem ezeket a nőket, ha csak a szemüket nézed a szarkaláb, a karukon a bőr borzasztó, ott van az amit nem tudnak sem lefogyasztani, sem eltüntetni botoxal. Ne csinálj magadból idős madárijesztőt, mert annál rosszabb nincs.

2020. jún. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
46%
3 Hát ez így nem igaz. Főleg most, amikor arra tanítja némelyik nő a lányát, hogy idős gazdag faszihoz menjen..
2020. jún. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
7 Nálad is pont van:)
2020. jún. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!