Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiuk áruljátok el mért cisnálj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk áruljátok el mért cisnáljátok?

Figyelt kérdés
Mért csináljátok azt hogy előadjátok a nagy hős szerelmest és pár nap mulva semmi elvagyunk felejtve egy olyan szöveggel hogy nem akarlak megbántani ...bla bla mért jo ez mért nem lehet a szemünkbe mondani az igazságot?
2010. aug. 1. 20:03
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
én csak hős szerelmes vagyok.
2010. aug. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Amiért a lányok. Probálkozz normális fiúknál esetleg...
2010. aug. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
engem amiatt kerülnek ,,mert nem volt bla bla bla:)
2010. aug. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
igen tisztelet a kivételnek de a többség aki ilyen nagy kannak tartja magá t is ide oda dobálja a nőket mitn a rongyot
2010. aug. 1. 20:07
 5/24 anonim ***** válasza:

valószínű az áll a háttérben hogy úgy gondolta ez jó lesz neki, hősszerelmest játszott hoyg megkapjon, aztán rájött hogy hát mégiscsak hamar megkaptam már nem izgi hagyjuk...

Hogy miért nem mondja a szemedbe? ha azt mondta volna hogy "te figyu, olyan könnyen megkaptalak már nem vagy érdekes inkább hagyjuk" akkor most a kérdésed az lenne: Miért ilyen bunkók a férfiak?

2010. aug. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Szerintem csak kifogás... de ezt nem igazán értem a fiú a szerelmes és lerázza a lányt?
2010. aug. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
nézzd nekem idáig egy barátnőm volt,pedig minden ujjamra jutna 2,de keresem a nagy őt mégse tisztelik a nők ezt bennem,most mit mondasz erre?
2010. aug. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
jobb ha a ezsembe mondja h könnyen megkaptalak csá mitnha nem akarlak megbántani én szeretlek de ez iyg enm megy nem tudok mit modnani stb... hagyjuk már és ezért rágodjak ezen h mért is volt ez?
2010. aug. 1. 20:10
 9/24 A kérdező kommentje:
az ilyen lányoakt és fiukat kellen összezárni hoyg boldoguljanak nem összekeverni..
2010. aug. 1. 20:11
 10/24 anonim ***** válasza:
Azért mert ti nem vagytok képesek hajtani a pasikra.
2010. aug. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!