Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » PES és focifüggő a barátom!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

PES és focifüggő a barátom! Mit tegyek? Pasik, ha magatokra ismertek, áruljátok el a "KULCSOT"!

Figyelt kérdés
2,5 éve vagyunk együtt, pár hónap után össze is költöztünk. Gyerekkora óta szereti a focit. Játszott is sokáig, de egy ideje már "csak" nézi.. magyar foci, külföldi, selejtező, bajnoki, edző, tétmeccs, amit el lehet képzelni. Állandóan a sport tv miatt vitatkozunk és a hétvégi eljárkálása miatt a haverjaihoz: PES-ezni. Olyankor olyan boldog én meg... annyira nem. Elhanyagol, szex is alig van már. Állandóan mondom, duzzogok,megbeszéljük, megígéri hogy kevesebbet megy, erre 2 nap múlva előáll, hogy LÉCCI. Ha igent mondok jó, ha nemet, természetesen akkor is megy. Unom. Már azon gondolkozom, hogy "beújítok" valami pasit. Ezt is mondtam, de nem érdekli! Unom a vibrátort is... Mit tennétek? Szeretem de lehet jobban unom ezt az egészet mint amennyire szeretem. FPa
2011. márc. 20. 17:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
b*zd ki :S mást ne mtudsz .... főleg ha el hanyagol
2011. márc. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
bezárnám a kamrába egy hétre, utána beszélnék a fejével
2011. márc. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
... és azt nem írtam, hogy 29 éves!!!!! én 27. Normális dolog ez? Azt hittem a Pes az általános iskolások kedvence!
2011. márc. 20. 17:36
 4/17 Tyler913 ***** válasza:
100%

Szerintem ez valamifele potcselekves nala,menekules a hetkoznapok elol,figyelemeltereles.Sokan a filmek,ill. ma mar a szamitogepes jatekok vilagaba menekulnek a valo elet elol,mert ott konnyebb,kielhetik a kreativitasukat,az o kezukben van az iranyitas,nem kell kockaztatni,lekoti a figyelmuket,stb.

Ha ennyire nem szereted mar,akkor hagyd ott.

Ha viszont segiteni akarsz rajta,akkor probalj meg elbeszelgetni vele.Az nem baj,ha egy ferfi szereti a sportot,de ha ennyire manias, az valamit jelez a hatterben.Velem is elofordul,hogy belefeledkezem a jatekba,de par ora utan rajovok,hogy basszus,ez csak szorakozas es nem lehet eletcel!Ha ma meghalnek es visszaneznek,mit csinaltam,buszke lennek erre a napra?Get a life...

Arra is kivancsi lennek,miert hagyta abba a focit jatszani.Eloben jatszani ugyanis mindig jobb,mint nezni.Ha ra tudnad vezetni,hogy a tespedes helyett ujra mozogjon,az talan elomozdithatna az onbecsuleset,es rajonne,hogy tok folosleges dologra pazarolja az idejet.

2011. márc. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
NAgyon örülök, hogy írtál, főleg hogy te peseztél is. Gyerekkorában 10 évig focizott aztán sérülés jött. Sokat kihagyott, folytatta hobbi szinten, most meg sok felesleg lett rajta a focihoz. Próbáltam rávenni már mindennel hogy tornázzunk együtt stb. de rájöttem, hogy lehet jobb ha nem is fogy le (én szeretem így nagyon), akkor meg lehet ennyi focis időtöltés mellé még menne heti 2-szer focizni.. tényleg dolgozni járna, mellette viszont tényleg csak a FOCI maradna.
2011. márc. 20. 17:42
 6/17 anonim ***** válasza:
46%
rajzolj kapufát a segged köré
2011. márc. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Tyler913 ***** válasza:
56%

Elozo vagyok megint.Probalom tovabbgondolni a dolgot.

Jo esely van ra,hogy fel a kudarcoktol,amik a valo eletben erhetik.Amikor valaki felnottkent valik ennyire jatekfuggove,amogott siman meghuzodhat ilyesmi.29 evesen sok kihivas all az ember elott mind a maganelet,mind a karrier teren,es lehet,hogy neki a sok jatek egyszeruen menekules a kihivasokkal valo szembenezes elol.

Kivancsi vagyok,hogy a haverok,akikkel hetvegenkent osszejar,ugyanebben a cipoben jarnak-e,vagy nekik van eletuk.

2011. márc. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nagyon örülök,h próbálsz segíteni! Köszönöm! Megismerkedésünkkor szüleivel lakott, alig volt munkája (de nem éltek rosszul). Tavaly együtt megvalósítottuk az álmomat nagy erőfeszítés árán, nyitottunk egy üzletet (kis étterem). Semmi bajunk nem lenne, elég jól megy a dolog, bár egyedül csinálom. Ő is elérte az álmát, olyan helyen és azt dolgozik amit mindig is szeretett volna (öltönyös munka). Akkor mi baja van? Más 10 év alatt nem jut el ide. (Természetesen külön lakunk már a szüleitől). Az ő haverjai is fanatikusak de szerintem nem ennyire. Ha itthon van, képes a gép ellen pesezni vagy live-on. Ott is van ezer ilyen őrült. (már elnézést) és ha játszani akar, jön a műbalhé (mint a nőknél), direkt összekap velem valamin, hogy megsértődve kint maradhasson a nappaliban és játszhasson. Én meg egy héten 2-3-4 alkalommal egyedül alszom el amit utálok. Hajnaltól estig dolgozom, este szeretnék kicsit VELE lenni. Főleg hétvégén. Reménytelen ugye?
2011. márc. 20. 18:05
 9/17 Tyler913 ***** válasza:

Nezd,nem vagyok pszichologus (hal' Istennek),tehat igy latatlanban nem tudok mit mondani.Akkor lehet,hogy az a baja,hogy elfogytak a celok,megvalosult minden alom (talan tul hamar is),es nincs mit csinalni,nincs hova elorelepni.

Mondanam,hogy kerj segitseget a szuleitol,beszelj a haverjaival meg azoknak a baratnoivek,hogy ok hogy kezelik,ill. kerd ki egy hivatasos szakember segitseget,de addig nem tudsz mit csinalni,amig o be nem ismeri,hogy baj van.

2011. márc. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

hát ha nem tudod megváltoztatni,és nem tudja megérteni a problémádat,akkor ott gondok vannak az emeleten.vagy annyira nem érdekled már mint kancát a felborult szekér.

24/ff

2011. márc. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!