Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » PES és focifüggő a barátom!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

PES és focifüggő a barátom! Mit tegyek? Pasik, ha magatokra ismertek, áruljátok el a "KULCSOT"!

Figyelt kérdés
2,5 éve vagyunk együtt, pár hónap után össze is költöztünk. Gyerekkora óta szereti a focit. Játszott is sokáig, de egy ideje már "csak" nézi.. magyar foci, külföldi, selejtező, bajnoki, edző, tétmeccs, amit el lehet képzelni. Állandóan a sport tv miatt vitatkozunk és a hétvégi eljárkálása miatt a haverjaihoz: PES-ezni. Olyankor olyan boldog én meg... annyira nem. Elhanyagol, szex is alig van már. Állandóan mondom, duzzogok,megbeszéljük, megígéri hogy kevesebbet megy, erre 2 nap múlva előáll, hogy LÉCCI. Ha igent mondok jó, ha nemet, természetesen akkor is megy. Unom. Már azon gondolkozom, hogy "beújítok" valami pasit. Ezt is mondtam, de nem érdekli! Unom a vibrátort is... Mit tennétek? Szeretem de lehet jobban unom ezt az egészet mint amennyire szeretem. FPa
2011. márc. 20. 17:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Mi az a PES?
2011. márc. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
hát az engem is érdekelne, fogalmam sincs mi az a PES?!
2011. márc. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
lehet ,hogy játékfüggő :O
2011. márc. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Play Station, Xbox ... játékok!

Controllerrel, tv előtt... így már megvan?

2011. márc. 20. 19:14
 15/17 A kérdező kommentje:
Kedven Anonym! Köszönöm, hogy ilyen bőven válaszoltál többször is! Megfogadom a tanácsodat! Sok sikert neked! Üdv, ancsics
2011. márc. 20. 19:16
 16/17 anonim válasza:

Szia,

Csak nem a Pro Evolution Soccer? :)

Jó játék, bár ennyire nem érdekelt sosem :D


Én sem vagyok Pszichológus, de valószínűleg az lesz a gond hogy elérte a céljait az életben, és nincsenek előtte új célok. Célok nélkül ugyebár az ember elveszett szvsz. Vagy pedig valami elől menekül, bár amit így leírtál, az inkább arra vall hogy nincsenek céljai. Próbálj meg vele beszélni erről, kérdezd meg hogy mi érdekli a PES-en kivűl, mi az amit még valóra szeretne váltani, vagy mi az ami nagyon bántja esetleg zavarja Őt. Javaslom hogy menjetek el Pszichológushoz, vagy ha Ő nem is akar, akkor menj el Te, és mondd el neki hogy a barátoddal mi a helyzet. Biztos ad valami jó tanácsot. Ha ez nem megy vagy ígéri hogy változni fog, és nem történik semmi akkor hagyd el. De csak egy kisebb időre 1 max 1,5 hét, de előtte tudasd vele hogy ez miatt teszel így. Inkább pszichológushoz fordulj ezzel! :) Biztos segíteni fog.


19/F

2011. márc. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
tedd vele te is ugyaneztm vagy valami hasonlót, és hagyd egyedül, mad egy idő után megtanulja hogy miyle nha b*sznak rá
2011. márc. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!