Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak Nagykanizsán ilyen lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak Nagykanizsán ilyen lányok?

Figyelt kérdés

Kanizsai srác vagyok , tudom , hogy ez nem ismerkedős oldal , csak kiváncsi lennék , hogy öszejöhetnék e kanizsán egy olyan csajjal , aki hűséges , nem jár bulizni sokat , nem plázacica ,nem iszik , csak mértékkel , és egy komoly kapcsolatra vágyik.

Magamat ugyanigy jellemezném.

21/F


2010. aug. 1. 19:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincsenek
2010. aug. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
van, de ronda :(
2010. aug. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én is ilyen vagyok, és szeretek ismerkedni:)
2010. aug. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ronda az relatív fogalom , attól , hogy magad annak tartod , nembiztos , hogy más is annak tart ;)
2010. aug. 1. 19:54
 5/6 anonim ***** válasza:

Nincs.


Forza Kanizsa!;)

2010. aug. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
melléje ferari meg palota nem kéne ilyen nö nem létezik vagy meny el arabnak és vegyél el minden tulajdonságbol 1 nőt
2010. aug. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!