Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tánctanfolyam ismerkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tánctanfolyam ismerkedés céljából - milyet?

Figyelt kérdés

Táncolni mennék, de nem annyira a tánc miatt, csupán ismerkedni lányokkal, mert sajnos nemrég kaptam kosarat valakitől, akiért hónapokig küzdöttem mindhiába. És úgy hallottam, ilyen helyeken lehet ismerkedni, és más lehetőséget szerény kis életemben nem látok (szórakozó helyen nem tudok csak úgy odamenni idegenekhez)


Milyen tipusú táncot válasszak, ahol minél nagyobb az esély 20-25 körüli lányok találkozására?


25F


(idióták, és "válaszd a balettot" tipusúak kiméljenek)


2010. aug. 1. 17:33
 1/10 Holdtündér ***** válasza:
Valami tüzes tánc kell neked. Tangó, salsa meg ilyenek.
2010. aug. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

én vmi latinra mennék ha ilyen gondjaim lennének.

24/ff

2010. aug. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

szerintem is latin tánc :)

egy jó kis salsa.. ahh.. :D

2010. aug. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
én is salsasok, épp ezért kezdtem. igaz a tanfolyamon nincs egy valamire való csaj sem, de a bulikon Uhhh!!! ezzel mindent elmondtam! azok a csipőmozgások...
2010. aug. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
oké. A hastáncot választom :)))))))
2010. aug. 8. 20:44
 6/10 A kérdező kommentje:
namost én elmentem ilyenre, de kb. 3 db. lányon kivül mindenki párral jött :/ namost akkor hogy lehet itt ismerkedni?
2010. szept. 13. 01:15
 7/10 anonim ***** válasza:
Szegénykém... a jó csajok 99%-a foglalt, úgyhogy mindegy hova mész, ha nem vagy elég jó pasi, akkor nem fogják érted otthagyni a barátjukat. Inkább társkeresőn keresgélj, és ha valaki megtetszik, egyből találkozzatok, így kiszűrhető a szivatás, és pár hét alatt szerintem találhatsz valakit magadnak.
2010. szept. 13. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha hüle picsekkel akarsz ismerkedni valami moder, ha normálisabbakkal akkor társastánc, pl keringő ilyesmik.
2010. szept. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
pont nem volt szerencséd vele... keress egy másik helyet! ha az sem jó akko majd a kövtkező! majd lesz egy jo, ahol bérletet is tudsz venni!
2010. szept. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

jó oké bocs, elfogult voltam, és elkapkodtam... csak sajnos ez valószinüleg egy ilyen pasi reflex: türelmetlenség :)


amúgy ma tényleg egy csinos táncpartnerem volt... persze ez még nem azt jelenti, hogy félreértem, és ráhajtok, de megerősiti bennem: sose tudhatod!

2010. szept. 14. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!