Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! A bókkolásal könnyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! A bókkolásal könnyen meg lehet titeket fogni egy randin?

Figyelt kérdés
Mi olyan dolgok vannak ami nagyon gáz tud lenni egy randin?? Vagy mi az ami nagyon jó??? Mi az amivel egy pasi meg tud fogni titeket??? Belső értékek milyen formában számítanak egy randin???
2010. júl. 31. 23:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Engem blokkolassal lehet megfogni.
2010. júl. 31. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
tök gáz hogy ilyen b*zi válaszokat írtok, mint az első 2 én nemtok semmi hasznosat írni mer nem csaj vagyok, de tudom hogy sz@r hogy nem a válaszra válaszolnak
2010. júl. 31. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
23:56voltam bocs látom közbe kilett törölve az első 2
2010. júl. 31. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ez van sajnos... nagy az isten állatkertje.... A normális válaszokat továbra is várom..
2010. aug. 1. 00:03
 5/9 anonim ***** válasza:
ez engem is erdekel, remelem normalis valaszok lesznek
2010. aug. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
elegge,..., na jo nagyon, foleg ha a pasi kedves is, nem csak ugy bemagoltam mondja, lenyeg legyen egyedi, de egymas utan sok bok nem jo, mert en pl. pirulok es az elegge szar ha mar a 'verrel' hasonlitanak ossze :P, de azert nagyon jol esik :D
2010. aug. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát én őszintén minden bókot hitetlenkedve fogadok és nem örülök neki.

De én nem is vagyok egy tipikus lány... :D

2010. aug. 1. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én egy elég határozott, magabiztos lány vagyok, na meg nem is éppen átlagos (viselkedés, gondolkodás, öltözködés :D). A sablonos bókoktól sírhatnékom támad: olyan szép a szemed, stb., a "nyálasabbaktól" úgyszintén, és azoktól is amelyek arról szólnak, hogy különleges vagy mit tudom én milyen vagyok, hiszen egy randin még csak nem is ismer igazándiból, tehát ne állítson ilyeneket. Most hogy így belegondolok, nem, nem szeretem a bókolást :S Egyrészt mert vagy ironikusan, esetleg humorosan kitérek előle, amit a másik nem biztos, hogy jól fogad, vagy ha tényleg nagyon gáz a bók, akkor max. egy semleges köszivel illetem. Hülye helyzeteket teremt. Jobban szeretem, ha értelmes témákról beszélgetünk, vagy kevésbé értelmesekről, de legalább jól szórakozunk. Nem a bókok fognak meg egy férfiban, hanem a viselkedése, gondolkodása. Olyannal meg eleve nem randizok, aki ugye külsőleg nem is tetszik valamennyire, de hát ez nem is a kérdés része. szóval főleg a belső dolgok. 21/L
2010. aug. 1. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Engem nem feltétlenül bókolással lehet megfogni,mert az lehet,hogy eröltetett...Mikor egy srác túl sokszor mondja el,hogy mennyire gyönyörű vagy,kicsit lehet idegesítő is.Egyébként mindenkinél más.Ha azt akarod,hogy kedveljen a lány,add önmagad.Ennyi az egész.:)Csak azt mondd,amit tényleg gondolsz,hogy ha tovább folytatódik a dolog,akkor önmagadért legyen veled.:)Nekem nagyon fontos a humor egy fiuban,és a gesztusok.. ahogy rámnéz,néha megérint abból tudom,hogy mit akar..ez sokszor több mint a szép szavak.:)

Remélem kicsit tudtam segíteni.


18/L

2010. aug. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!