Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikor csókolóztál először?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor csókolóztál először?

Figyelt kérdés
hány éves voltál, a fiú/lány hány éves volt, és hol/hogy történt?
2010. júl. 31. 20:21
1 2 3 4 5 6 7
 41/63 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: 07-31 20:35


:DDDDDDDDDDDDDDddd

2010. aug. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/63 anonim válasza:
100%
huh oviban történt, mondtam a srácnak, h jó lesz és nem csinálunk semmi rosszat, csak ki akarok próbálni valamit... de olyan jó volt. a gyerek fiatalabb volt tőlem meg alacsonyabb is. de ő is élvezte. azóta nagy nőcsábász lett én pedig sokkal de sokkal félénkebb :-)
2010. aug. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/63 anonim válasza:
100%
jah és uccsó vagyok, azóta pedig senkivel, mert az ő nyomába senki... na jó csak viccelek, de tényleg nem volt senki azóta akivel lelkesen hódoltam volna e kedves elfoglaltságomnak. de várom a kövit :-)
2010. aug. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/63 anonim válasza:
16 évesen,a srác 18 volt es ahoz képest,hogy első volt egész jora sikeredett:P
2010. aug. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/63 anonim ***** válasza:
50%

Még senkivel, mivel hát nem vagyok egy szépség és önbizalmam sincs, hogy akár kapcsolatom legyen.

Egy kocka 21F

2010. aug. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/63 anonim ***** válasza:

6.oszalyban oda jott hozzam a csaj és megcsokolt.

sosem fogom elfelejteni.

2010. aug. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/63 anonim ***** válasza:

15 éves voltam...a sulimban éppen délutáni külön francia órán voltam...szóval laza óra volt:D...akkoriban megismerkedtem egy nálam 2 évvel idősebb iskolatársammal...akkoriban nagyon oda voltam érte...akkor azt hittem, szerelmes vagyok belé, de nem, csak fellángolás volt, de jó volt akkor...:)

Nah szóval ez a fiú felhívott francia órán:D én meg simán kimentem telefonálni az óráról:D kérdezte, hogy mit csinálok éppen, meg hogy nem lenne-e kedvem elmenni a vörös oroszlán teaházba...?! Mondtam, hogy dede:D

És ahogy vége lett az órának ő már ott várt a suli kapujában:)

Elmentünk a teaházba...nagyon ideges voltam:) tudniillik, nagyon könnyen zavarba jövök:)

Nem mellé ültem, hanem vele szembe...:D még meg is jegyezte, hogy milyen távol ültem tőle...kihozták a teát...ittunk...aztán fogta magát, és azt mondta, hogy ha én nem megyek hozzá közelebb, akkor majd jön ő:D

És odajött mellém, de már nagyon közel volt:D teljesen odahúzta mellém a...azt a babzsákszerű izét...:P

Megfogta a kezem...és úgy beszéltünk tovább...ahhh ahogy nézett...:) majd elolvadtam...:) aztán egyre közelebb hajolt hozzám...egy kicsit várt...felejthetetlen volt ez a pillanat..., ahogy már majdnem összeért a szánk...ahhh*_* :) aztán végül megcsókolt...de ahh, de jól csókolt:D nem volt fölösleges nyál...olyan gyengéd és puha volt az ajka...és egyre hevesebb volt...


Azután kiderült, hogy csak ki akart használni:D

De nem jött neki össze...

De attól még ez volt életem legjobb csókja:D és nem azért, mert az első volt, hanem mert tényleg jól tudott csókolni az a görény:D fene a száját...szó szerint XD:D

Bocsi, hogy hosszú lett...de olyan jó volt nosztalgiázni:D

19L

2010. aug. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/63 anonim ***** válasza:
azt hiszem 16 voltam es egy 23 eves pasival , hat nem volt valami , cool, de kivancsi voltam :P
2010. aug. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/63 anonim válasza:
100%

basszus, én ovodában, de nyelveset, mert az egyikfiú kíváncsi volt, hogy milyen, és lesmárolt

XD

2010. aug. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/63 anonim ***** válasza:
14 lány vagyok/voltam a 17 éves barátomnál filmnézés közben 1 hónap járás utám :P
2010. aug. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!