Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikor csókolóztál először?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor csókolóztál először?

Figyelt kérdés
hány éves voltál, a fiú/lány hány éves volt, és hol/hogy történt?
2010. júl. 31. 20:21
1 2 3 4 5 6 7
 31/63 anonim ***** válasza:
12 voltam és a fiú pedig 13. nálam voltunk és este mielőtt hazament, én csak szájra puszit akartam, de ő pedig már belevágott. megijedtem és elhúzódtam. hát gáz volt... ő volt az első barátom . de később rájöttem, hogy nagyon jól csókol:D
2010. aug. 1. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/63 anonim ***** válasza:

2009.október 2


7dikben történt.

én 12 voltam ő 13.

Pont aznap voltunk 2 hetesek :)(mármint aznap volt h 2 hete járunk)

első barátom volt.

Először mint mindig szájra puszit akartam meg őis hajolt mikor megvolt hajoltam volna el de nem engedett.

Nagyon szép volt eltekintve attól hogy paráztam hogy anyám megne találjon mert titokban szöktem el hozzá a megbeszélt helyre.

:)

2010. aug. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/63 anonim ***** válasza:

12 éves voltam a fiú meg 15 lett 2 hét múlva

ez 2010.04.18-n történt

az utcán a buszmegálló hátánál

akkor talizunk elsőnek

addig csak msnen beszéltünk

most vagyok 13

de már sajna nem vagyunk együtt meert dobott az a szemét egy olyanért akivel még nem is talizott :((

2010. aug. 2. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/63 anonim ***** válasza:
100%

Még sosem csókolóztam, nem tudom mikor lesz, hány éves leszek, biztos hogy fiú leszek, nem tudom hol lesz és hogy fog történni.

Nem úgy alakultak a dolgok.

20/F

2010. aug. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/63 anonim ***** válasza:
100%
14 éves voltam/vagyok,a barátom 15 éves.Ma találkoztunk először,eddig MSN-en dumáltunk.Reggel még kicsit feszültek voltunk,de a randi végére teljesen feloldódtunk.Az első csók nálunk történt,a nappaliban,búcsúzáskor.Ekkor kaptam a másodikat is.Egyszerűen leírhatatlan élmény volt.Meg voltam győződve arról,hogy béna leszek,de isteni volt minden bénázás ellenére.Szerintem azért,mert szerelemből csináltuk:)
2010. aug. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/63 anonim ***** válasza:
10 évesen, de nem tudom hol :)
2010. aug. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/63 anonim ***** válasza:

02:03 vagyok

17:09 ja én is azt hittem közben meg nagyon jól sikerült!:))

2010. aug. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/63 anonim ***** válasza:
13 évesen :) Első barátommal. Neki azt mondtam hogy már csókolóztam így nagyon izgultam előtte, nehogy leszerepeljek.:D Emlékszem a kezemen gyakoroltam. xD De megérte, mert azt mondta nagyon jól csókolok. Azóta sem tudja hogy ő volt nekem az első.:P Ami pedig a pláne az egészben, hogy mivel eléggé féltem, mindig megakadályoztam hogy lekaphasson. Persze csak finoman. Ő meg oda meg vissza volt hogy milyen ügyes voltam és hogy ezzel még jobban felkeltettem az érdeklődését. Ha tudná hogy ez nem "női praktika" volt, puszta félelem.:P A lényeg hogy jól sült el az egész.:)
2010. aug. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/63 anonim ***** válasza:
12voltam, a fiú meg 14..akkor mondtam neki igent:) és együtt voltunk majdnem 4évet!!
2010. aug. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/63 anonim ***** válasza:
11-12 évesen, a lány 9-10 éves volt, a házunk előtt, este! 19/F
2010. aug. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!