Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Cigány nők vonzódnak magyar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cigány nők vonzódnak magyar férfiakhoz?

Figyelt kérdés

Vannak ilyen cigány-magyar párkapcsolatok? Mennyire gyakori? Egyetemi csoportban van egy roma lány, sokat beszélgetünk, jóban vagyunk, vonzónak találom őt, 2x randiztunk eddig.


Nagyon másra számítsak mint egy magyar lánynál?



2020. jún. 14. 23:04
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️
2020. jún. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Menekülj, szakíts meg minden kapcsolatot vele! Cigánnyal soha, semmilyen körülmények között nem kezdünk! A kiccsalád meg fogja keseríteni az életedet.
2020. jún. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is készülj fel arra, hogy lesz egy kis meglepi!
2020. jún. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem meg, ha egyetemista a hölgy, pont nem kell tartanod a "kiccsalád"-tól. Bizonyára nem az a réteg, akik miatt az előítéletek kialakultak.
2020. jún. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
21%
Én benne lennék egy kapcsolatban egy intelligens, tanult csinos 30 körüli roma nővel.
2020. jún. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem alapvetően igen de az olyan férfiakhoz akiknél van valami kehe.

Szülei korán meghaltak vagy elkerült otthonról az utcán nőtt fel stb. Az a lényeg hogy tudják irányítani az emberkét. Normális férfi meg úgysem áll szóba velük.

2020. aug. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
72%

Édesapám roma, anyukám magyar. 38 éve boldog házasságban élnek. Apukám is tanult ember, de meg is szakította a kapcsolatot a rokonságával. Nem mindenhol van "kiscsalád".

Az én férjem magyar. Szerencsére sem ő, sem a családja nem volt előítéletes velem.

A szüleim soha nem szóltak bele egy kapcsolatomba se, ha kérdeztem a véleményüket akkor elmondták.

Nem minden roma család egyforma, ne húzzuk már rá erre folyamatosan a vizes lepedőt.

2020. aug. 11. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Fekete nők vonzódnak fehér férfiakhoz, arab nők vonzódnak fehér férfiakhoz , sárga nők mondjuk annyira nem mert azok csak a saját fajtájukat szeretik.
2021. márc. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!