Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Hogyan szoktatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogyan szoktatok kezdeményezni?

Figyelt kérdés

Volt már olyan, hogy ti jelöltétek be a fiút pl iwiwen, vagy írtatok neki, esetleg ti vettétek őt fel msn-re?

És mennyire jönnek be ezek a dolgok? Vagy ez a fiú dolga? Ti csak mosolyogtok, viccelődtök stb?


2010. júl. 31. 12:09
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
szerintem meg biztos tetszel neki, hogyha összevissza néz amikor veled van.. szerintem írj neki nyugodtan..
2010. júl. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

a 12.28as kommentedre: én pont ilyen voltam :) néztük egymást a sráccal, vártam h lépjen vmit, de nem, én meg nem mertem... aztán (mivel sulis ismeretség volt) utolsó előadáson elhatároztam h megszólítom, mert jönnek a vizsgák, a szakmai gyakok stb, szal utána már nem láthatom (ja igen, azért nem mertem előbb, mert 1 évvel idősebb nálam, és ő javította a zh-inkat :D:D).

de aztán vhogy elcsesztem meg zavarban voltam meg ilyenek... és rájöttem h nem jó előre tervezni. már épp azon szomorkodtam h nem látom szeptemberig, amikor másnap tök véletlenül szembe jött velem :) és akkor lecsaptam rá, és megkértem h vizsga előtt segítsen nekem néhány kérdést átnézni (a tárgyából)... és nem is izgultam, mert annyira hirtelen jött az egész, h nem volt rá időm :D úh csak bátorság ;)

ja, és azóta 2 hónapja együtt vagyunk :)

L20

2010. júl. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Írtam neki köszi :) De még nem olvasta el. Hát izgatottan várom mi lesz...
2010. júl. 31. 16:46
 14/23 anonim ***** válasza:
majd írd meg milett:P
2010. júl. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Okés, megírom. ;)
2010. júl. 31. 16:49
 16/23 A kérdező kommentje:
Válaszolt, elég sokat írt, de mivel a segítségét kértem, így csak arra válaszolt. Semmi mellékes dolgot nem...Illetve írta, hogy ha valamit nem értek, akkor nyugodtan keressem. Hát ennyi. Nem jövök be neki.
2010. júl. 31. 20:22
 17/23 anonim ***** válasza:

szerintem meg épp ellenkezőleg, ha azt írja, h nyugodtan keresd ha nem értesz valamit.. ez jó jel!! :) a pasik ha segítenek egy nőnek azt általában nem önzetlenül teszik.. ez tapasztalat..


28/L

2010. júl. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

Azt mondod? :)

De örülnék neki :D Csak nem tudom, mit írjak erre? Semmi ötletem nincs....

2010. júl. 31. 21:07
 19/23 anonim ***** válasza:
írjad neki, h köszi szépen a segítséget, aztán meg majd eltelik egy kis idő és akkor megint írhatsz neki,akkor már írhatsz neki egyre személyesebb dolgokat aztán majd csak kialakul.. :)
2010. aug. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Igen, írtam neki azóta köszi. :)

Annyit válaszoltam neki hogy: milyen jó hogy segített, örülök neki mert most már képben vagyok a dologgal és szépen megköszöntem. Persze sokkal szebben, meg 3-4 mondatban, de ez a lényege. De szerintem erre már nem fog válaszolni, szóval ennyi. Csak tényleg sok olyan apróságból arra következtettem, hogy lehet én is tetszem neki, dehát akkor mégsem. Na mindegy, majd lesz más. :)

2010. aug. 1. 11:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!