Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Hogyan szoktatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogyan szoktatok kezdeményezni?

Figyelt kérdés

Volt már olyan, hogy ti jelöltétek be a fiút pl iwiwen, vagy írtatok neki, esetleg ti vettétek őt fel msn-re?

És mennyire jönnek be ezek a dolgok? Vagy ez a fiú dolga? Ti csak mosolyogtok, viccelődtök stb?


2010. júl. 31. 12:09
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Nekem olyan volt, hogy egy internetes társkeresőn ráírtam pár emberre, majd egyikkel sikeresen össze is jöttem, másfél évig együtt voltam. De én jobban szeretem ha a pasi kezdeményezi ezt, elég hülyén jönne ki, ha minden pasi után én rohangálnék pl...
2010. júl. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
51%
Én meg hülyén érezném magam ha minden lány után én rohangálnék
2010. júl. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Nekem eddig az összes kapcsolatom úgy jött össze, h én kezdeményeztem.. persze előtte finom jelekkel ki kell tapasztalni, h bejössz-e neki..? próbáld elérni, h jól érezze magát ha veled van..


28/L

2010. júl. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Lehetőség szerint élőben ismerkedek, én úgy érzem szerencsémre még nem jutottam el oda, hogy interneten kelljen a fiúk után rohangálni, MSN-en és iwiwen. Élőben ha megtetszik egy fiú, küldöm felé ezerrel a jeleket, mosolyokat, összenézéseket, ami csak belefér.


18/L

2010. júl. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Na ez az. Nem tudom bejövök-e neki. Kedves, sokat mosolyog, viccelődik. Én jól érzem magam vele, de nem tudom ő mindenkivel ilyen-e....
2010. júl. 31. 12:19
 6/23 anonim ***** válasza:
szerintem nincs benne semmi gáz! Lássa rajtad, h Te egy nagyon aranyos, kedves lány vagy, aki szívesen barátkozik.. nyugodtan jelöld be v írj neki!
2010. júl. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
ha kezdeményezel a reakciójából tudod, h bejössz-e neki..
2010. júl. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Csak olyan hülye zavarba jövős vagyok...Már többször is volt olyan, hogy állt velem szemben, és mosolygott, én meg nem tudtam mit csinálni és egyszer-kétszer rápillantottam és utána meg teljesen máshova néztem. Szerintem talán mosolyogtam egy kicsit, de az inkább zavart vigyor volt :/

És ilyen dolgokat bánok nagyon...Meg mivel zavarban vagyok, néha olyan hülyeségeket mondok :D :S

2010. júl. 31. 12:28
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
ha tetszel neki, és látja rajtad h zavarban vagy az jól esik egy fiúnak, emiatt ne bánkódj.. :) így öntudatlanul is a tudtára adod, h tetszik neked mégha meg se mukkansz.. :)
2010. júl. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Hát lehet. Amúgy néha olyan mintha ő is zavarban lenne. Sokszor ha beszélgetünk ide-oda pillantgat, egyszer-egyszer a szemembe néz, de utána meg elkapja a tekintetét.

De egyébként lehet, hogy bebeszélem magamnak, és inkább untatja a társaságom...

2010. júl. 31. 12:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!