Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek két olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek két olyan fiúról, akik szerint azért vagyok buta, mert nem vagyok színötös tanuló az egyetemen? És kb.ezért tartanak engem egy alacsonyabb rendű létformának?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem, hogy nem bölcsészkaron vagyok, mielőtt bárki ezzel jönne. Pedig szerintem ezzel sem lenne probléma, mert ott sem általános iskolás a színvonal.

Tudni szeretném, hogy én vagyok rossz környezetben, vagy csak kifogtam 2 hülyét?

Állandóan a jegyeimen lovagolnak, hogyan sikerülnek a zh-k, hogyan értékeltek a tanárok,stb. Nekem ez bazira frusztráló és teljesen lebénít, teljesítménykényszert hoz elő belőlem. Az egyikük már lemondott rólam, mert szerinte a minimum az lenne, hogy ötös átlagom legyen, a másik pedig még arra is hajlandó volt, hogy a szaktársaimtól és a tanáraimtól kérdezzen rólam és csak a jegyeim érdeklik (meg az, hogy kivel feküdtem le eddig).

Én elfogadom azt, ha emiatt nem fogadnak el, keresek mást. De akkor miért ezzel a nyomozgatással engem idegesíteni? Mire jó ez? Mit csináljak, hogy ne szorongjak emiatt állandóan?



2020. jún. 8. 13:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg ők incelek és téged (mint nőt) terrorizálnak, csak hogy ártsanak neked és az ő szeműkben az általad képviselt női nemnek. Az átlagodnak ennek semmi köze, valószínűleg így bosszulják meg, hogy nekik nem jutott nő (mert azokat a menőbb férfiak birtokolják).
2020. jún. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ez a két fiú egyetemista egyáltalán?
2020. jún. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Add meg az elérhetőségüket pár sràc ismerősödnek, aztán majd ők beszélnek velük. 😇
2021. jan. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!