Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek két olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek két olyan fiúról, akik szerint azért vagyok buta, mert nem vagyok színötös tanuló az egyetemen? És kb.ezért tartanak engem egy alacsonyabb rendű létformának?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem, hogy nem bölcsészkaron vagyok, mielőtt bárki ezzel jönne. Pedig szerintem ezzel sem lenne probléma, mert ott sem általános iskolás a színvonal.

Tudni szeretném, hogy én vagyok rossz környezetben, vagy csak kifogtam 2 hülyét?

Állandóan a jegyeimen lovagolnak, hogyan sikerülnek a zh-k, hogyan értékeltek a tanárok,stb. Nekem ez bazira frusztráló és teljesen lebénít, teljesítménykényszert hoz elő belőlem. Az egyikük már lemondott rólam, mert szerinte a minimum az lenne, hogy ötös átlagom legyen, a másik pedig még arra is hajlandó volt, hogy a szaktársaimtól és a tanáraimtól kérdezzen rólam és csak a jegyeim érdeklik (meg az, hogy kivel feküdtem le eddig).

Én elfogadom azt, ha emiatt nem fogadnak el, keresek mást. De akkor miért ezzel a nyomozgatással engem idegesíteni? Mire jó ez? Mit csináljak, hogy ne szorongjak emiatt állandóan?



2020. jún. 8. 13:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
98%
És minek foglalkozol velük? Hány éves vagy, 12?
2020. jún. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
És nekik mennyi az átlaguk?
2020. jún. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Azért foglalkozom ezzel, mert már legalább egy éve fennáll ez az állapot, és szinte terrorizálva érzem magam. Hiába lépek le, jönnek utánam, mint az árnyék és mások infókat szivárogtatnak ki rólam. Egyszerűen idegesít. Szorongok már a tudat miatt, hogy ketten is ezt lesik.
2020. jún. 8. 13:36
 4/13 anonim ***** válasza:
66%
Komolyan az ilyen kérdéseket felnőttek írják ki?-,- Vagy hogy kerülnek ide tinik ebbe a kategóriája?
2020. jún. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
96%
Szimplán csak kreteneket fogtal ki
2020. jún. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
4-es: Elnézést, ha ezzel felbosszantottalak. Engem is zavar ez a része is, hogy mennyire gyerekes probléma,mégis frusztrál.
2020. jún. 8. 13:49
 7/13 anonim ***** válasza:
95%
Ez hogy kapcsolódik párkapcsolatokhoz, főleg felnőtt kategóriában? Nehogy már ne tudj két lúzert elküldeni a fenébe, ahelyett, hogy ilyesmin kattogj!
2020. jún. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Jól írod: kifogtál két hülyét.

Mondd meg nekik határozottan, hogy nem ők a szüleid, nincs joguk érdeklődni az előmeneteled iránt, főleg nincs joguk azt kiértékelni. Közöld azt is, hogy majd hangfelvételeket készítesz róluk (ezt tudniuk kell) és zaklatásért feljelented őket.

2020. jún. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez semmi!


Majd a melóhelyen, na ott kapsz igazi testi/lelki terrort, mert ott már az előléptetés, meg a céges kocsi, meg, hogy ki megy a spanyol konferenciára, a cég költségén.

2020. jún. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én már kitűnő is voltam az egyetemen, mégse nézek le senki akinek rosszabb az átlaga. Igazat megvallva nem is nagyon érdekel, hogy kinek milyen. Szóval csak két hülyét fogtál ki.
2020. jún. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!