Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők véleménye érdekel első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők véleménye érdekel első sorban. Ismerkedésnél, ha nem folyamatos az online csevegés azt nem veszitek komolyan a jövőben?

Figyelt kérdés
Teszem azt, az üzenetváltások között eltelik 5-10 perc. Vagy a nem mindennapos beszélgetés.
2020. jún. 7. 23:23
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

Mivel ezt a Felnőtt párkapcsolatokba írtad, ezért nem is lehet értelmezni a kérdésedet...

Munka közben senki sem várja el, hogy azonnal reagálni fogok. Sőt, én gyakran le is némítok mindent, hogy ne zavarjanak.

Vezetés köznem sem tudok 5 percen belül válaszolni, a porszívó mellett sem hallom a notikat, ha szerelek valamit, akkor sem fogom olajos kézzel nyomkodni a telefont.

Ha egy felnőtt nő ezt nem tudja elfogadni, akkor next...

2020. jún. 8. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%

Én is dolgozom, van életem, hobbim, stb... Csak mondom. 5-10 perc semmi, hétköznap napközben sem sok pár óra sem.


De azért úgy gondolom, ha valaki érdekel, annak igyekszem mihamarabb írni, a mindennapi teendőim és a számomra fontos emberek nem elhanyagolása mellett.

Nem érzem úgy, hogy annyira érdekelném azt, aki napokig nem képes írni különösebb indok nélkül, vagy rendszeresen órákat várat a válasszal, főleg, ha látom, hogy elérhető vagy látta az üzenetem. Ha mégis ennyire elfoglalt, akkor pedig nem hiszem, hogy alkalmas olyan kapcsolatra, amilyenre én vágyom... Szóval igen, van egy határ, ahol nem húzom tovább vele az időmet, de az nem néhány elfoglalt pillanat vagy nap, amit meg is indokol, hanem az, ha folyamatosan olyat látok tőle, ami nem esne jól szorosabb kapcsolatban.

2020. jún. 8. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%

Ha napközben írogat, és választ vár, az nagyon zavar.

Este amikor nyugi van, és elkezdünk írogatni, akkor zavar ha mást is csinál közben, mert eleve vontatottá teszi a beszélgetést. Inkább azt mondom, legyen egy fél óránk este, de akkor záporozzanak oda vissza a mondanivalók.

2020. jún. 8. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%

Érdekes,hogy 90%-ban a pasikban merül fel ez a kérdés.

Ahogy írják is: általában mindenki dolgozik (tanul), egyéb elfoglaltsága van. Útközben senki nem szeret írogatni, sőt, olvasni is futólag.

Ha kétség merül fel,hogy miért nem válaszol valaki "elvárt" időn belül, rá kell kérdezni. Pl. írja meg mikor tudnak chatelni, beszélni, mikor van több ideje. Nincs ebben semmi és máris tisztázva van a kérdés.


Én úgy gondolom,hogy lehet azt érezni ha valaki nyűgként érzi az írogatást, nem szívesen válaszol, két szóban leredukálja. Ha ezt rendszeresen teszi, nem hivatkozik időhiányra, elfoglaltságra, nem utal későbbi válaszra, akkor jogosan merül fel,hogy nem akar tovább ismerkedni. Ilyen esetben viszont rövid időn belül abba is marad az egész.

2020. jún. 8. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem te nem nőkről kérdezel, hanem tinikről. Marhára nem egy kategória. Felnőtt embernek van élete is.

De már az is elég beteg, kortól független, ha valakinek a nonstop írásos szófosáson múlik a kapcsolata.

2020. jún. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nagy százalékban akkor merül fel ilyen eshetőség, ha az illető több emberrel is beszél. (tapasztalat)

Ha valakit érdekelsz, előnyt élvezel.....

2020. jún. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!