Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sztetek mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sztetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy 14 éves csaj, nemsokára 15 akinek bejövök valszeg. De a korához képest nagyon fejlett, jól néz ki. Csak én 18 vagyok már, és ez a 4 év ilyen korban még sokat számít, de mondjuk már 26 évesen nem. Kivárjam a 26 éves kort sztetek? :D
2010. júl. 31. 09:40
 1/5 anonim ***** válasza:
te sem vagy normális! Mért várnád ki ha többnek néz ki a csaj és bejön neked .. ha mindkettőtök tetszik egymásnak akkor sok szerencsét ... nyugodtan vágj bele ...
2010. júl. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
van egy bnőm aki 15 éves és egy 18 éves barátja van:DNagyon jól megvannak, több mint, egy éve;)
2010. júl. 31. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a 4 év még jó.Főleg,hogy ha nemsokára 15.Azért az nem mindegy,hogy csak testileg fejlett vagy szellemileg is:)

De lényeg a lényeg,hogy a 4 év nem sok.

Ha tetszetek egymásnak,akkor hajrá,ismerkedjetek.

(Nekem is van egy barátnőm,aki idén tölti a 16-ot,a barátja pedig a 19-et)


Arra azért készülj fel,hogy remélhetőleg nem adja majd könnyen magát szex terén..

15/L

2010. júl. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
jaja:)26éves korodig éld ki magad,aztán állj elé,h ő életed nője!
2010. júl. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 cuii válasza:

Én 20 évesen jártam egy 14-15 éves lánnyal...

Bár későn, de rájöttem, hogy nagyon gyerek még

2010. aug. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!