Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az hogy szoknyabolon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy szoknyabolondnak néznek a csajok?

Figyelt kérdés

Mindig azzal szembesülök hogy nem vesznek komolyan , és mar nagyon bánt az hogy 2 hétnél tovább nem tudok lenni senkivel.

Ha nagy nehezen is összejövök valakivel , idővel penderít azon az alapon hogy én az a tipikus szoknyavadász vagyok....

Kicsit magamról . Vicces , Bolondos típusú vagyok ha jó a kedvem mindig hadarok sokat beszelek mindenről.

Egyáltalán arra vagyok kíváncsi h a lányoknak honnan tűnik az fel hogy én szoknyavadász vagyok pedig mar igazan vágyom egy komoly és hosszú kapcsolatra.

Kicsit macsó stílusú vagyok , és őszinte lehet ezen kéne változtatni?


2010. júl. 31. 00:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
valami okuk csak van a lányoknak hogy annak néznek
2010. júl. 31. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet azt látják rajtad , hogy nem gondolod te sem komolyan az egészet.
2010. júl. 31. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

kisugárzásod. ahogy mozogsz, ahogy mosolyogsz, ahogy beszélsz, ahogy járt, a tartásodból, a szóhasználatodból

dzb, mert még egy csomó mindenből rá lehet jönni.

2010. júl. 31. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

ne beszélj előttük annyit az előző hódításaidról

vagy éld az életet amit eddig és légy boldog a rövid kapcsolatokban(mint én:D) amit viszont bármikor meg tudsz szerezni

dumáld ki a lányokat a ruháikból:D

2010. júl. 31. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Azon is múlik. Ne szédíts egyszerre 10-20 csajt, mert az olyat senki sem veszi komolyan.
2010. júl. 31. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Jo azt lehet is elvezni , de egy idő után mar azt is megunom , pl van most egy csaj akivel szívesen össze jönnek úgy hogy joooo sokakig együtt legyünk. De mar nem merek bele kezdeni mert úgyis tudom mi lesz a vége :(
2010. júl. 31. 00:30
 7/9 A kérdező kommentje:
20 vagyok és egyszerre nem sze'ditek csak néha partykon mikor nincs senkim ide oda pattogok.
2010. júl. 31. 00:32
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát akkor ne pattogj ide-oda! Ha látják a lányok, h egy buliban már a 10. csajhoz mész oda, természetes, h szoknyabolondnak néznek. Ezen kell változtatnod. Próbálkozz azzal a lánnyal, mondd el neki, h igazán érdeklődsz iránta, és most komolyan vehet, mert csak ő érdekel. Bár ha tényleg nagy csajozós vagy, akk lehet, h ezt sem veszi komolyan :| De próbáld meggyőzni!
2010. júl. 31. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Talán épp ez a baj, mert látják,hogy bulikon sok csajt szédítessz.És nem vesznek komolyan.Mertúgy gondolják, hogy te sem veszed őket komolyan.
2010. júl. 31. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!