Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Járjak vele vagy inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járjak vele vagy inkább kihagyjam?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki iránt többet érzek mint barátság, de félek hogyha "járnánk" és összevesznénk akkor elmúlna ez a barátság dolog.Járjak vele? Egyáltalán ez szerelem?
2010. júl. 30. 18:58
 1/9 anonim ***** válasza:

Most azt várod, hogy ezt mi döntsük el helyetted?

Ne, ne járj vele.

2010. júl. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Inkább velem járj!
2010. júl. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
A barátságokból lesznek a legszebb, tartós kapcsolatok. Szerelmes még biztos nem vagy, de így sokkal könnyebben lehetsz, mintha alig ismernéd a csajt.
2010. júl. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

És ö is érez valamit iránad??

ha igen ak járjatok;)

18L

2010. júl. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nos igen,igaza van az előtte szólónak...Derítsd ki hogy a lány mit érez,ha tetszel neki,akkor kezdjetek bele,de előtte beszéljétek át...
2010. aug. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem se járjatok!


Ha rám hallgatsz, de ha másra, akkor járjatok! :)

2010. aug. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is bele vagyok zúgva egy fiúbarátomba. nagyon szeretem és szerintem igenis lehet szeretmet érezni valaki iránt ha már jól ismered. A barátság elvesztése mindig benne van a pakliba de megéri e szenvedni mellette barátként ha te többre vágysz? Nos én szenvedek. Már hónapok óta. Annyira szeretem hogy nemtudom távol tartani magamat tőle. Ha komolyak a szándékai mond meg neki. Mi történhet? Max az mondja hogy ő nem, akkor kicsit távolságtartóbb lesz, de emiatt nem fog megharagudni, ez tuti. Aztán esetleg megmondod neki hogy túl vagy rajta és minden a régi lesz. Szerintem érdemes megpróbálni. Főleg hogy te vagy a fiú. Lehet hogy neki is tetszel csak várja hogy te lépj először.
2010. aug. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jah és a barátság nem feltétlenül múlik el, jó pár példa van ami ezt mutatja.
2010. aug. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Berlin ***** válasza:

Szerintem hagyd!


mi is volt a kérdés?

2010. aug. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!