Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan lehet tudni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni, hogy valakit komolyan érdekelsz vagy csak arra hajt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy srác, aki nagyon bejön, már régóta szemezünk. Tegnap este beszélgettünk és megcsókolt. De nem tudom,mit érez és mennyire gondolja komolyan.

Neki van egy kislánya és egy kisfia, most válik. Nálam szintén két manó, válófélben.

Nekem a férjemen kívül sose volt más, és most emiatt vagyok cseppet tanácstalan.

A szomszéd csaj (aki egyben odáig van a srácért, ráadásul a férjének a tesója) azt mondja, csak arra kellek neki.

Viszont a srác mást mond.

De már tegnap este ágyba vitt volna, ha hagyom.

Szóval érdekelne, akik tapasztaltabbak ezen a téren,mit mondanak, honnan lehet látni, hogy mégis komolyan gondolja e?

Igazából én belemennék abba is, hogy csak szex, mert egy éve nem voltam senkivel, de ha csak arra megy ki a dolog, nem szeretnék beleszeretni...

Köszi, ha válaszoltok!


2010. júl. 30. 13:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez nem olyan dolog, amit irányíthatsz (már hogy beleszeretsz-e). Érett felnőtt vagy két gyerekkel, ő is az. Nincs senkitek. Szerintem menj bele a kapcsolatba aztán az élet majd eldönti, hogy mi lesz belőle. Ha vágysz rá, ha kívánod akkor feküdj le vele és talán pont ez indítja be a kapcsolatot.
2010. júl. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm a válaszod!

Igazából csak attól félek, hogy ha gyorsan lefekszem vele, akkor egy k.rvának tart majd, és emiatt marad ennyiben.

Ha meg nem megyek bele, akkor keres mást.

Ő elég vagány, nagyvilági, szóval imádják a nők, minden ujjára akadna, ha ezt akarná....

Igazából nem értem,miért egy kétgyerekes anyuka kellene neki.

Tudom, hüle vagyok... :D

2010. júl. 30. 13:10
 3/4 anonim ***** válasza:
:) egyszer régebben én is összekavarodtam egy kétgyermekes anyukával, pedig egyrészt fiatalabb és egyedülálló voltam, másrészt hat másik korombeli lány hajtott rám. De az ő személyisége elbűvölt és igazából azóta is úgy gondolom, hogy az élet nagy szemétsége, hogy nem ismertem meg őt mielőtt férjhez ment. Aztán fene tudja mi lett volna. Vannak ilyen esetek és bizony meg kell ragadni az ilyen lehetőséget. Nem hiszem, hogy két gyerek után téged ku.vának gondolna, másrészt nemigen van vesztenivalód.
2010. júl. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm Neked is a választ!

Igen, ebben igazad van, vesztenivalóm igazából nincs.

Meg hát itt lakik a szomszédban, láthatja, hogy nem egymásnak adják a kaput a pasik...

Nekem azt mondta tegnap, hogy normális nőt szeretne, nem olyat, akinek ki be sétál a f..z a szájában. (Bocsánat, ő mondta így)

2010. júl. 30. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!