Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Discóban lehet találni normáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Discóban lehet találni normális pasikat?

Figyelt kérdés
2010. júl. 30. 12:39
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

Ott kicsivel feljebb.... azért 20 éve még nem volt ilyen trágya a társadalom.


Amúgy lehet, csak ritka. Normális ember nem megy idióták közé. Remélem segített a válaszom.

2010. aug. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:

mi az h normális ember nem jár idióták közé? én sokat járok buliba...sztem ott nem érdemes úgy ismerkedni ha hosszútávra tervezel...am vannak normális pasik...

jah és az idióták járnak a normális emberek közé;):D

2010. aug. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
vannak ottan jó kis dakota emberkék
2010. aug. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
Én discoban dolgozok és állítom, hogy a legtöbb oda járó fiú és lány normális, csak a pia és a haverok hatására mindenki jelleme megváltozik, van akinek kevésbé, van akinek nagyon! Az ott látottak alapján nem tudsz megítélni valakit, mert lehet, hogy a discoba be van bolondulva, de alapjában véve egy nagyon rendes ember! A discoba, szerintem sokan szabadabbnak és felszabadultabbnak érzi mindenki magát, mint amikor az utcán sétálgat!
2010. aug. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:
ez így igaz a zene hatására oldottabbak az emberek, meg persze a pia
2010. aug. 16. 23:23
 26/34 anonim ***** válasza:

Egy barátnőm ott találta meg a párját. Pont róla nem gondoltam volna, mert visszahúzódó, normális lány, felelősségteljes és komoly gondolkodással, és a férje is ilyen, akit a diszkóban ismert meg. A lány csak ismerkedni járt oda pár barátnővel, sosem pasizott. De ez nagyon ritka kivétel.

Hajdanán egyszer sem mentem discoba, kiindulva magamból: ott kevés a normális pasi, miért pont ott találnék, és a normális pasik pont így gondolkodva nyilván nem mennek oda normális lányt találni.

2010. aug. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim válasza:

Én "az éjszkák királynőjében"(csak h ne népszerűsítsek-.-:D)találkoztam a barátommal.szal igen,járnak normális pasik:D

de ezt is úgy lehet megítélni h ki szerint mi a normális;)

2010. aug. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
Discóban ne keress normális pasikat, mert mindegyik meghág-helybenhagy típus (tisztelet annak az 1-2 kivételnek). A baráti társaságoddal menj el egy pub-ba, ne olyan helyre, ahova vén alkoholista görények járnak, hanem normális helyre. Egyébként lehet, hogy hülyének néztek, de 3x voltam életemben discóban (18/f) de valahogy nem nyerte el a tetszésem. Sok abberált cigány veri magát a színpadon vagy a deejay előtt, izompólóban felszítenek, egy doboz zselé a hajukra kenve + rohadt büdösek és ha nem is a retektől bűzlenek, akkor mintha szesszel lettek volna leöntve. Lehet, hogy csak én vagyok az a csendes, CSAK barátokkal buli, de... hát ti tudjátok
2010. aug. 17. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
igen,ha nem részegD:
2010. aug. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim válasza:
akor Te engem akarsz :D nem lehet amúgy,. nem járok oda
2010. aug. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!