Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdemes olyan férfival randizn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes olyan férfival randizni (netről), aki egyáltalán nem tetszik külsőre, és idősebb 10 évvel nálam?

Figyelt kérdés
És mielőtt valami nőgyűlölő ezzel jönne, nem, nem is pénzes, biztonsagi őrként dolgozik. Ami miatt kívàncsivà tesz, az a személyisége, szinte már megszerettem őt a sok internetes beszélgetésünk közben. Ő mindig felhozza a talàlkozàs ötletét, de én halogatom a dolgot, mert képek alapján nekem nem tetszik, és félek csalódàs lesz az első randi, hiába a jó személyisége. Volt már valaki hasonló helyzetben? Lehet ebből szerelem a külseje ellenére?
2020. máj. 22. 12:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
51%
Ha azt érzed, hogy szimpatikus és szeretnéd megismerni, akkor igen. Attól, hogy képen nem tetszik valaki, még érezhetsz vonzalmat iránta élőben, lehet jó kisugárzása, simán kialakulhatnak érzelmek is.
2020. máj. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
70%
Nem a 10 év a baj, hanem az, hogy ahogy írod, egyáltalán nem tetszik külsőre. Így pedig nem fogsz tudni vonzódni, tehát teljesen felesleges az egész. Hamis illúziót keltesz benne, és átvered magadat is. Ez egy felesleges kör lenne csak.
2020. máj. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Azért neked is tudni kell, hogy melyik ligában játszol
2020. szept. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!