Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy csaj, igazából régebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csaj, igazából régebb óta ismerem? Lent a többi

Figyelt kérdés
szal van egy csak nemsokára találkozni fogok vele, régebben jártunk is. Azt mondta hogy vesz piát azért mert megyek, szerintetek lehet köztünk valami újra? Én szeretném mert tetszik a lány :) és amikor mondtam neki hogy szeretem akkor azt mondta hogy ő is mint barát szerintetek?
2010. júl. 29. 21:37
 1/3 A kérdező kommentje:
jah bocsi kimaradt hogy 16F
2010. júl. 29. 21:39
 2/3 anonim ***** válasza:

Azt mi nem tudhatjuk hogy mennyire szeretxD de abból hogy találkoztok rossz nem sülhet ki ...bár de :D na jó semmi gixer nem lesz:)(remélhetőleg)

ha más nem csalódsz....menj el oszt kész:D

13/L

2010. júl. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hatalmas jel az, hogy a csaj vesz neked piát. Ha minden csajjal összejönnék aki piát vesz, már egy egész háremem lehetne.


üdv

2010. aug. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!