Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire zavar ha egy lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire zavar ha egy lánynak szőrös a karja vagy a lába?

Figyelt kérdés
Fekete szőrre gondolok. Engem zavar de nem tudom, hogy ha mondanám barátnőmnek lehet megsértődne.
2010. júl. 29. 21:08
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
én szöke vagyok és én sem borotválom,pedig a kezemen barnás a ször :( de sztem az nagyon nem jo érzés mikor nö vissza felé a ször -.-
2010. júl. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, nekem is szőrös a karom, zavart, de egyszer fölfújtam magam, és leszedtem a szőrt. Azóta gyantázom. :D Hogy a abrátomat zavarta-e, nem tudom, nem említette, de szerintem így jobban tetszik neki is. ^^
2010. júl. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
0%
Fúúúúj,nagyon gusztustalan.Szerintem ha szőke szőr van azis.A nők ne legyenek már szőrösek...És ha gyantázza az sokkal jobb mintha borotválná;)
2010. aug. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
A láb, valóban nem jó ha szőrös, de a karon lehet, ha csak pihés és nem szembetünő.
2010. aug. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:

De gáz vagy :S

Még hogy szereted?Nah persze :D

Ha szeretnéd,nem látnál a rózsaszin ködtől!És már nem is lenne annyira szőrös :)

Egy kis őszinteség!Nem a lányhoz elöszőr,hanem magadhoz.

Amúgy meg keress egy cica babát,az biztos megfelel majd a TE igényeidnek.

Arra nem is gondoltál h a leányzó igy érzi jól magát??

Mi a francnak akarod megváltoztatni?Csak azért h neked jobb legyen?Hát ez az igazi önzőség.Bocsánat ha bántó volt.Keress mást,ha nem felel meg neked.

27/L

2010. aug. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:

Szeretem de miért nem lehet egy fiatal lány igényes?

Cicababáktól rosszul vagyok.

2010. aug. 3. 16:51
 17/32 anonim ***** válasza:
a kar még nem zavarna de a láb igen
2010. aug. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
Add meg a csaj msn-jét, szerintem kimondottan cuki.
2010. aug. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
Én csaj vagyok, kézen nem gáz a szőr, de lábon ALAP a szőrtelenítés, a barátnőd a Marsról jött?!
2010. aug. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
eléggé gáz
2010. aug. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!