Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk titeket zavar, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk titeket zavar, ha egy lánynak jó étvágya van?

Figyelt kérdés

Mármint, nem zavar titeket, ha mondjuk elmész vele egy étterembe és nem cézár salátát rendel diétás kólával (aminek a felét meghagyja...) Hanem mondjuk egy kiadós menüt (de azt jóízűen elfogyasztja!). Én speciel nagyon szeretek enni (nem vagyok dagadt xD) de ez nem zavaró egy fiúnak?

17/L


2011. máj. 3. 18:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
5%

engem nem zavarna. sőt, jobban bejönne a csaj. : D

17/f

(persze csak akk ha nem megy az alakjára!)

2011. máj. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
11%

Ha mellette mozog, és ad magára,akkor felőlem csinálja, sőt örülök neki, hogy nem nagy a különbség kettőn étele között.



15/F

2011. máj. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
56%
egyen amennyi jólesik neki :D igazán nincsen szerintem beleszólása a másiknak... a jóízűen meg azért ne disznólkodást jelentsen :D meg ha nem is lesz dagi igazán semmi gond vele...
2011. máj. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Hát a jóízűen nem azt takarja hogy disznajmód xD Csak olyan faszán hogy aki nem éhes is megkívánja :D
2011. máj. 3. 19:13
 5/17 anonim ***** válasza:
Van egy osztálytársam, lány, szinte egész nap eszik ilyen marha nagy szendvicseket, de emellett valami iszonyat jó alakja van... Irigylem is. Szóval egyáltalán nem zavaró, és nem is jelenti azt szükségszerűen, hogy kövér lennél :D
2011. máj. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Hm,én voltam már olyan lánnyal étterembe,aki bélszínt rendelt jó véresen... hát a pincér nagyot nézett,de mivel a drága ment spinningelni utána(másnap),abszolut nem látszott meg rajta.
2011. máj. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Háhá kérdező rohadtul jófej vagy! :D

17/F vagyok, alakom miatt nem eszem, nem ehetek sokat, de ha lenne egy olyan barátnőm, aki sokat eszik, egyáltalán nem bánnám, nem lennék rá irigy, örülnék neki és sokat nevetnék vele együtt :) ha ez teszi őt boldoggá, felőlem akár egy fél disznót is bevághat reggelire :)

2011. máj. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
17F :D Te is rohadtul jófej vagy :D Egyszer el kell mennünk egy étterembe :D ;)
2011. máj. 3. 22:52
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
=) Nincs nekem akkora szerencsém, hogy közel lakjunk egymáshoz... :)
2011. máj. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Chuck ***** válasza:

Ahogy írták...amennyi jól esik, meg még nem megy az alakja rovására....

Felőlem ehetne 1 lovat is....hülyét kapna úgy is, ha meglátná/tudná, hogy mennyit kajálok...

Csak még nincs barátnőm, nincs ki megtudja xDD

18/f

2011. máj. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!