Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kb 10 cm a lny javára, nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb 10 cm a lny javára, nagyon gáz? (többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel msn-en ismerkedtem meg és nagyon jól kijüvönk egymással csak amikor felhoztam neki h meggkor mármint hány cm-es(milyen magas) arra azt mondta h kb 165 én meg kb 155 vok és mondtam neki h a magasság különbség ellenére van e kedve találkozni azt mondta h nemsok de ez nálunk vagyis a családban ez ien genetikai (brobléma) mert faterom is még 15 évesen akkora volt mint én de most olyan 170-180 cm

amúgy a lánnyal egyidős vok vagyis kevesebb mint egy hónap van kőztünk


2010. júl. 28. 22:59
 1/8 anonim ***** válasza:
nem gáz, csak a lány idióta.
2010. júl. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem gáz, majd te is megnősz ne aggódj, a lány meg egy b*romarcú hülye ha ez miatt nem akar találkozni veled.
2010. júl. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Funktasztikus ***** válasza:
én 164 vagyok a csaj 3 cmmel kisebb oszt az mondta joh kicsi vagyok..XD
2010. júl. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Funktasztikus ***** válasza:
az ilyen csaj hülye-.- ne foglalkoz vele nagyon gáz a csaj...
2010. júl. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
sztem nem gáz, ;) legább ha rádőlsz nem kell lehajolnod a melleihez=) még élvezetes is 14/F
2010. júl. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Egyáltalán nem probléma, a kiállásod a lényeg, hogy mennyire vagy férfi, ő meg mennyire érzi nőnek magát melletted. Sok lányt zavar az ilyen, de ha őt éppen nem, akkor érezd szerencsésnek magad.
2010. júl. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

én most 160 cm vagyok, a barátom amikor megismerkedtem vele, akkor ő is olyan magas volt, mint én. :) Szerintem jó volt, mert nem kellett lábujjhegyre állnom,hogy megcsókoljam, vagy neki lehajolnia. Nem kellett felnéznem, hogy a szemébe nézhessek. :)


Amúgy. egyik barátnőm járt egy fiúval, a fiú 1-2 fejjel kisebb volt. Érdekes volt, amikor ölelkeztek, mert a lány ölelte magához a fiút, a fiú feje meg a lány mellkasán volt. Nembaj, aranyossak voltak, mert igazán szerették egymást. :)

2010. júl. 29. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Funktasztikus!

ez alapból egy jó ötlet ha nemrég óta ismerem megy nem lennék belezúgvam és ezért kivitelezhetetklen

am kössz a rendes komikat :)

2010. júl. 29. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!