Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a fontosabb: a szenvedély,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a fontosabb: a szenvedély, vagy hogy kiálljunk magunkért?

Figyelt kérdés
Hihetetlenül vonz egy srác, aki viszont elég sokszor hazudott nekem, nem tisztelt, azért valahol szeret is, de túlságosan önző, csak magával foglalkozik. Úgy vonz, mint eddig még senki, lefeküdnék vele, a büszkeségem azonban mindíg meggátol ebben. Ti mit tennétek?
2008. nov. 23. 10:54
 1/6 anonim ***** válasza:

én nem hagynám magamat,nem akarnék magamból hülyét csinálni.

hogy aztán majd azzal hencegjen a haverjainak,h "na ez a luvnya is megvolt"...:S

de te tudod mennyire lehetne ilyen a helyzet.

2008. nov. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%

szerintem meg ennyi erővel te is henceghetsz h ez a pasi is csak arra volt joo! szóval ha vonz szerintem lefeküdhetsz vele, de ha szereted... akkor ne!!! mert csak rosszabb lesz :)


egy lány

2008. nov. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Azzal együtt, hogy nagyon szenvedélyes is vagyok, azt vélaszolom: az fontosabb, hogy kiálljunk magunkért. Pozitív szexuális élmények majd akadnak életed során szép számmal, de emberi méltóságod csak egy van, és ha elveszítetted, össze lehet ugyan kaparni és újra felépíteni, de ez nehéz, és sok idő.

Tavaly nagyon szerelmes voltam egy srácba, sokat beszélgettünk, amikor bulikban találkoztunk, és a beszélgetést folytatva sokszor kötöttem ki nála, kezdeményezte a szexet, nagyon szép testű, jó pasi volt, csorgott a nyálam, de úgy érzem, helyesen tettem, hogy, ha őrült nehéz is volt, de mindig leállítottam. Egy darabig martam magam, hogy nem lett volna őrült jó, és ezt miért hagytam ki ennyiszer, de aztán rájöttem, végig ott motoszkált volna bennem a tudat, hogy reggel csak az arcomra adna puszit, és nem hívna fel másnap, és nem fogná a kezem az utcán, egyáltalán, ez az egész nem jelentene semmit - és emiatt nem tudnék felszabadulni... Tudta, hogy amint járunk, ugrok a karjaiba. De amíg nincs köztünk kapcsolat, az akárhanyadik ágyastársa nem leszek. Mert azt tudtam, hogy ha számára mondjuk egy csók nem egyételmű jele, hogy innentől járunk, akkor a szex sem lesz az.

2008. nov. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

amit a most előttem szóló leírt, azt szerelemnek hívják...

és természetesen ha szereted ne feküdj le vele, mert utána rossz lenne, ha nem keresne, meg stb., de ha csak testi vonzalom az egész, akkor nem értem, hogy miért ne feküdhetne le vele?

2008. nov. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én úgy veszem ki, szerelems is a srácba, mert őt is foglalkoztatj, hogy srác szereti-e, és ezen spekulál. Ja, kedves Kérdező, a hirtelen megnyilvánuló kedvesség nem biztos, hogy a szerelem jele, főleg, ha következetlen. Lehet, a fickó Rajtad éli ki a pillanatnyi szeszélyét, netán szeretetvágyát. Frusztráló erre rájönni, de jobb előbb, mint utóbb.

11.05-ös válaszadó

2008. nov. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát szerelmes épp nem vagyok, de lenne igényem az érzelmi kötődésre... De sajnos tökéletesen igaza van a 11 05ös válaszadónak, csak a szeretetigényét élné ki rajtam, igazából nem is én kellek neki, csak valaki, aki szereti, meg aki le is fekszik vele persze. Piszkosul nehéz ez az egész... köszönöm a válaszokat!
2008. nov. 23. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!