Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha már egy ideje randiznál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már egy ideje randiznál valakivel, zavarna, ha azt látnád, még mindig az exe a háttérkép a telefonján?

Figyelt kérdés

Ha már alakulnak a dolgok, kezd komolyabbra fordulni. Másokkal nem kavartok, csók megvolt, szexuális vágy is megvan. És akkor azt látod, hogy a partnered háttérképe még mindig az exe, valami erotikusabb pózban.

Ilyen esetben érdemes elgondolkodni, hogy túlvan-e már az exén?


2020. ápr. 29. 13:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%
Ezt te most komolyan meg kérdezed? Még ezek után van efelől kétséged? 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 nevetséges ne haragudj. Egy csajnak akivel állítólag szinte együtt vagy az exe a háttere és te még ezt természetesnek is veszed? Nagyon mas világban élsz akkor. Én a helyedben le lépnek ,ha nem teszed most ugyis kénytelen leszel ra elobb utóbb mert a csajnak semmit nem jelenteszml. LEGYEN ESZED TE JO ÉG
2020. ápr. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
97%
Ha úgy kezd el randizgatni, hogy még mindig az ex a háttérképe akkor egy ilyen emberrel második randi se lenne, ne viccelj már.
2020. ápr. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%
Na Ne már!! :) Nem randiznék egy 16 éves kamasz szintjén lévő személlyel.
2020. ápr. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha szakítottak, akkor minek nézegeti még mindig a másik illetőt? Ha meg még mindig nézegeti, akkor nincs túl az egészen, ilyen esetben viszont csak hülyíti azt, akivel randizik.
2020. ápr. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Zavarna igen.

Nincs mit gondolkozni ezen, egyértelmű.

F37

2020. ápr. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólókhoz. Kuka.
2020. ápr. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

"Ilyen esetben érdemes elgondolkodni, hogy túlvan-e már az exén?"


Nem érdemes ezen elgondolkodni. Teljesen egyértelmű a válasz....

2020. ápr. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Ebben az esetben nem keresném tovább a delikvenst, és meg is várnám hogy rákérdezzen, ha magától nem esne le a tantusz. Utána felvilágosítanám, hogy nem én vagyok a Vígaszbuxa! ;)

Sajnos. Nálam ez törést okozna. Ha én valakivel elkezdek ismeriedni ilyen baklovest nem kovetnek el. Ez pedig arra enged kovetkeztetni, hogy a pasi ergo erzelmi inteligencia teren nincs a helyzet magaslatan, ami utal arra hogy akar a kesobbiekben sok mindent nem “ertene” ami az emberi kapcsolatokban konfliktus tud lenni. Masreszt nem egyertelmu, hogy ha meg erzi is hogy latod, de NEM TUDJA elengedni, akkor fontos neki.

Egy szo mint szaz, napam ez piros lampa, magyarazhatom ezt ezerfele keppen is. A lenyeg ugyanaz.

2020. ápr. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez most komoly kérdés vagy valami prank? :D

Persze, egészen biztosan túl van már rajta, csak véletlenül ott maradt a háttérkép, elfelejtette lecserélni

2020. ápr. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, zavarna. De már az első randin is zavarna, ha ezt látnám. Nem is lenne több randi.
2020. ápr. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!