Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit jelent egy fiúnál ha azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent egy fiúnál ha azt mondja a lánynak hogy nem vagy az esetem? Fiúk válaszát várom.

Figyelt kérdés
Az azt jelenti hogy csúnyának gondol? Mert mindennap ír, és nagyon elvagyunk mindig,és találkoztunk már élőbe is sokszor 17/L
2010. júl. 27. 22:06
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
És tényleg elég sokan körül rajongják lányok közül.
2010. júl. 27. 22:32
 12/23 anonim ***** válasza:
Én ugy értelmezem,legalábbis mikor ezt mondom,azt azért mert,lehet hogy jól elvagyok a csajjal de többet nem tudok elképzelni vele mert az ember szexet is szeretne de ha egy lányra nem tudok felizgulni akkor nem tudnék vele istenigazán szexelni. Nekem pl a hófehér bőrü vagy a vörös hajú,vagy göndör hajú nők eggyáltalán nem jönnek be tehát nem az esetem. egy barna börű vagy creol börű nőre feltudok izgulni nagyon ezért a barna bőrű és fekete vagy sötét hajú nőket részesitem előnybe.A fehérbőrüeket nem mrt borsózik a hátam tőle. (34-éves srác)
2010. júl. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
kérdezz rá, lehet h csak szégyenlős és csak másnak mondja ezt
2010. júl. 28. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Lehet hogy csak egy vagyok a sok közül... :(
2010. júl. 28. 01:04
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Azt jelenti, hogy nőként nem vagy az esete, tehát nőként nem érdekled.

És szerintem azért nem akar veled találkozni, mert rájött hogy belezúgtál és nem akar kellemetlen szituba keveredni.

2010. júl. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Pedig, pont hogy közömbösen próbálok vele viselkedni, és mintha ez hatott is volna rá, mert nyomulósabbra vette magát... DE akkor miért mondta ezt a barátnőmnek...
2010. júl. 28. 17:31
 17/23 anonim ***** válasza:
ezt nne tőlünk kérdezd :) szerintem egy helyzettisztázás/beszélgetés sokat tudna segíteni. kell hozzá két ember, meg őszinteség. aztán ott minden kiderül. sok sikert :)
2010. júl. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Meg se merem kérdezni tőle, mivel ha bevallanám h elmondta az a barátnőm ezeket, akkor oda a bizalom .
2010. júl. 28. 20:48
 19/23 anonim ***** válasza:
most van bizalom? te kételkedsz benne, ő meg jobban bízik a barátnődben, mint benned :( az előző "beszélgetést" én javasoltam, mivel józan ésszel az a leg megfelelőbb döntés. ennek ellenére lehethogy énse tudnám megcsinálni :(
2010. júl. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

egy kézenfekvőbb megoldás, hogy ne várj tőle semmit. (egy tapasztalt ember előadása alapján mondom ezt (Varga Péter))

tényleg kijózanító előadás volt, van róla könyv is, szerintem megéri megrendelni. sokat segít ilyen ügyekben :) (itt megrendelheted: www.spielhozni.hu )

esetleg ha hívő ember vagy, kérdezd meg a helyi plébános véleményét (már ha olyan szinten jóba vagytok...) nekem ő is sokat segített :)


de azt a könyvet mindenképpen rendeld meg. minden bennevan :)

2010. júl. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!