Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak, hgy észrevegyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hgy észrevegyen?

Figyelt kérdés
Tetszik egy lány, de soha nem vesz észre. Buszon mindig úgy helyezkedek, hogy ne üljön mellém senki, elterülök, hogy mikor jön a lány, akkor ő üljön mellém, de inkább áll, vagy ha van máshol ülőhely, akkor leül oda. :S Mit tegyek, hogy észrevegyen vagy megszólítson, ilyesmi?
2010. júl. 27. 21:46
 1/8 anonim ***** válasza:

lehet, hogy te is tetszel neki, de nem mer leülni melléd, mert fél. Esetleg van közös ismerősötök? bemutathatna ne.

Esetleg egyszerűen le is szólíthatod, vagy inkább várd meg, amíg leül, és ülj le te mellé.

2010. júl. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hello

Egy lány a saját korosztályával megegyező fiú mellé sose ül le ha van más szabad hely mert az egyértelmű nyilvánvalóságot fejezne ki ezen sose lepődj meg /20 év alattiakra legalábbis ez vonatkozik 98%-ban/ Ha nem ismered igazán akkor amúgy sincs könnyű dolgod.De ha folyton őt bámulod és ő nem hülye és ezt észrevette akkor az is elképzelhető nem jössz neki be azért nem ül sose melléd.


üdv : Valaki aki 18 éves és messziről jár be és évi minimum 15 000 km-ert utazik buszon (50km az odaút+vissza :D )

2010. júl. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát ha csak ülsz nem fog észrevenni.Próbálj szemkontaktust teremteni vele,mosolyogj neki esetleg.Ülj te mellé ha ő nem ül vagy szolítsd meg te.Sok sikert!:)
2010. júl. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Pont ez az, amitől parázok, hogy megszólítsam, mert mivan ha szénné égetem magam előtte (és a többi ember előtt is a buszon)? Nem akarok nevetség tárgya lenni!
2010. júl. 27. 23:04
 5/8 anonim ***** válasza:

szólítsd meg, mit veszíthetsz? ha elhajt, ugyanott leszel mint most, de legalább megpróbáltad, ha meg nem hajt el, akkor már megérte :)

nem jöhetsz ki rosszul a megszólításából

2010. júl. 28. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hm ha nem akarsz a buszon égni szólítsd meg akkor amikor leszálltok :P
2010. júl. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én már 3 hete szemezek egy fiúval a buszon és nem mer leszólitani én meg nem merek leülni mellé!!! Hosszú szökés barna hajam van kék szemem nem én vagyok az a lány??? Ha igen kérleg szúlits le!!! L/15
2010. júl. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
XD Sajnos nem, akit én kiszemeltem az barna hajú és 17 éves! :D
2010. júl. 28. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!