Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ilyen számitógépes dolgokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen számitógépes dolgokkal jól lehet csajozni?

Figyelt kérdés
Például, hogy 4magos 3GHZ-s procim van, meg ehhez hasonlók. Ám nem vagyok kocka a suliba én vagyok a legviccesebb és bulizni is szoktam és nem WOWozok:D.
2010. júl. 27. 21:30
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:
Nem akarok felkerülni a puruttyára. Kocsival nem dicsekedhatek mert csak 16 vagyok.
2010. júl. 27. 21:57
 12/36 anonim ***** válasza:

jézuuusss

ilyet még nem hallotam hogy igy akar csajozni nem azér mondom de a csajok leszarják milyen a géped XDXD

2010. júl. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:

ez még a "kőkólánál" is szarabb.. légyszi neee eezt nem akarhatod..ne tegyél velünk ilyet!

Köszönjük!

18/L

2010. júl. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:
De Gigabyte Ultra Durable-3 as alaplapom van 2 OZ-s. Ha ezt elmondom mindenki csaj rám fog bukni :).
2010. júl. 27. 22:07
 15/36 Jake_86 ***** válasza:

Nekem is gigabyte deszkám van ultra durable 3-as!

Ne akard tönkre tenni szegény szerencsétlen lányokat!Ha még egyszer felveted a kérdést felrakatlak a napiszar-ra:))

Na jó nem!Legyél tökös csávó!A nők érzik,hogy ki a férfi,legyél határozott,legyen dumád!

Pa-pa-pa-partyarc!

2010. júl. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:

[url= [link]

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. [url= [link]

2010. júl. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
pa-pa-pa-partyarc úristen mindenkiből ilyen köcs-ög flour meg nyálas bu-zi sp utánzat lett ??
2010. júl. 28. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
*fluor
2010. júl. 28. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 Jake_86 ***** válasza:

csapasd-nak üzenem,h még mielőtt véleményt alkotna,talán gondolkozzon el,hogy a partyarc és az Sp-nek mi a Fa...sz köze van egymáshoz!

Sp-t headshoot-tal üdvözölném!

Ennyit erről!

2010. júl. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 Holdtündér ***** válasza:
100%

Szerintem azzal a géppel menőzz, amiért saját magad gürized össze a pénzt és nem anyu+apu veszi meg.

Csak azért írtad ki a kérdést, hogy irigyeljenek a népek a géped miatt.

Nekem is bivalyerős gépem van. Nem menőzök vele. Saját magam dolgoztam össze az árát. Majd azzal vagánykodj te is kiskomám.

2010. júl. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!