Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehet valaki ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet valaki ennyire elszállva magától? Hogy?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki egy ideje fűzöget, sikertelenül. A haverja bejön a legjobb barátnőmnek, kértük, hogy fussunk össze, mert bnőm ezer éve nem látta a srácot. Erre az a csávó, aki rám van állva, kitalálta, hogy bizony miatta volt az egész, én akartam őt látni, csak tagadom, és nem lehet megingatni ebben az elképzelésében. Honnan van valakinek ennyi bőr a pofáján, és hogy lehet ekkora egoja??

Elmúltam már 15 éves, de ilyennel még nem találkoztam!


2010. júl. 27. 09:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
te bizony szereted őt... :))
2010. júl. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
nem egészen szeretetről van szó, tényleg nem hagy hidegen, de ilyen egyszerűen nincs:D az se érdekelt volna ha nincs ott, de nem hiszi el..
2010. júl. 27. 09:23
 3/13 anonim ***** válasza:
Ő most a rózsaszín felhőben él:P
2010. júl. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, nekem van egy unokatesóm, csaj, aki meg ha a pincér odajön az étteremben leszedni az asztalunkat, akkor kitalálja, hogy az azért jött oda, hogy őt megnézze. Érted?! A pincér, aki a dolgát végzi, nem a poharat meg tányért akarta elvinni, hanem őt megnézni!!

Vannak ilyen emberek, akik ennyire értékelik magukat, és meggyőződésük, hogy mindenki más is így értékeli őket. Ez van. Nem igazán győzhetőek meg az ellenkezőjéről.


Max mondd neki, hogy jó, akkor legközelebb külön mentek bnőddel azt a másik srácot meglátogatni, és akkor nincs félreértés :)

2010. júl. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

elhiszi, hidd el, csak próbál bevágódni nálad :) A lányok mindig eljátsszák az elérhetetlent, és mi fiúk próbálkozunk, hogy nagy "nehezen" belemenjenek, hogy aztán úgy tűnjön, áldozatot hozott a lány, és ezt meg kell hálálnunk :) Gondolkodj el magadban, hogy ha nem hagy hidegen, miért ne próbálhatnád meg, maximum nem kell komolyra venni a dolgot, ha valami nem tetszik, azonnal ki tudsz szállni :)

Sok sikert kívánok! :D

15/F

2010. júl. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
kicsit bonyolultabb a dolog. vérre menő macska-egér harcot játszunk, ami nálam odáig jutott, hogy kezdtem volna megadni magam, és akkor bukott ki a dolog, hogy ez a rohadéék ennyire el van szállva magától. most természetesen vörösben látok, legszívesebben meggyilkolnám, vagy legalábbis megkísérelném:D
2010. júl. 27. 09:35
 7/13 anonim ***** válasza:

"Csináljunk egy dupla-randit, de persze csak a barátnőm kedvéért"

Aha, persze. ;)

Négy ember ha jól számolom KÉT pár, függetlenül attól hogy mi van a barátnőddel meg a srác haverjával, koncentráljunk arra a részre amikor te akarsz találkozni ővele. Te mit gondolnál a helyében?

A másik párocskának meg is adhattátok volna egymás számát és a többit rájuk lehetett volna bízni. Hmm?

Bónusz kérdés +5000 internetért: Akkor is bejönne a srác ha nem lenne ilyen pofátlanul magabiztos? (hehhehe)

2010. júl. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

a haverja annyira kis félénk, hogy muszáj volt az ő segítségét igénybe vennünk, azt meg tökéletesen tudja, hogy a haverja bejön a barátnőmnek.

a bónusz kérdésre reagálva, valószínűleg nem, bár eddig nem volt ennyire pofátlanul elszállva:D

ha abból indulna ki, hogy eddig hárítottam, igazán illene egy kicsit elbizonytalanodnia:D

2010. júl. 27. 09:46
 9/13 anonim ***** válasza:
Te is ugyanannyira jól tudod mint én hogy ez is a játék része, és három kommentből négy ":D" szmájli azt susogja, nagyon is tetszik neked a dolog. Minden esetre sok sikert mind a négyeteknek!
2010. júl. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
nem, az nem tetszik, hogy azon lovagol, hogy húú, hát ez bizony miatta volt, ahelyett hogy inkább kihasználná a lehetőséget.
2010. júl. 27. 10:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!